Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Рівненщині вчителька кинулася з 15-метрового мосту через проблеми з дітьми

Перед спробою суїциду жінка нарікала на складні стосунки з учнями та батьками.

З 15-метрового мосту у річку кинулася вчителька початкових класів на Рівненщині. Витягнули її двоє перехожих, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Чую: щось у воду полетіло крепко, звук такий великий, а як дивлюся – Боже мій, то людина", - розповідає жителька села Степань Валентина Гайоха, котра першою помітила жінку посеред річки Горинь. Від побаченого в селянки аж ноги підкосилися. "Вона сама не пливла, її течія несла вже, голова виглядувала і руки, і все. Суїцид хотіла зробити", - каже очевидець подій.

ВідеоНа Рівненщині вчителька початкових класів кинулася з мосту

Жінка кинулась з 15-метрового мосту. З води її врятували перехожі: витягли на берег та викликали швидку. Травм, небезпечних для життя медики не виявили. Для детального обстеження скерували у психоневрологічний диспансер. Батьки досі не розуміють, чому вона так вчинила. Єдине, згадує матір, жінка скаржилася, що тяжко поладнати із дітьми в школі.

На Рівненщині вчителька початкових класів кинулася з мосту

Пенсіонерка побігла кликати на поміч, а неподалік саме проходив місцевий лікар, який умить скинув куртку та помчав до потопельниці. Кожної секунди жінка могла просто захлинутися. "Я зайшов у воду, палка в мене вже була, я діставав до неї, подав палку – вона все-таки хотіла жити", - розповів головний гінеколог Степанської лікарні Олексій Білик. Слідом за ним на допомогу жінці кинувся і сержант місцевої пожежно-рятувальної частини, який теж був неподалік. "Ми її підтягнули повністю, бо вона лежала заціпеніла геть, закутали її, розігріли, розтерли, бо вона була в стані шоку", - розповів рятувальник Іван Гайоха.

Чоловіки викликали швидку, якою постраждалу із загальним переохолодженням доправили до лікарні. Там з’ясували, що вкоротити собі віку пробувала 40-річна вчителька початкових класів із сусіднього села. "Була у важкому стані психо-емоційному, стан ступору. Вона не була контактною, вона не давала відповідей. Фактично, вона ніяку реакцію не хотіла проявляти", - каже головний лікар Степанської лікарні Алла Скачко. Травм, небезпечних для життя, медики не виявили, а для детального обстеження пацієнтку скерували у психо-неврологічний диспансер.

Фотогалерея У Дніпрі жінка вилізла на арку мосту, щоб скоїти самогубство: патрульний півгодини вмовляв її спуститися (4 фото)

Батьки вчительки, котра ледь не вкоротила собі віку, досі не можуть оговтатися від цієї події. "Перенервувала, чи Господь його знає", - каже батько Петро. Вони намагаються зрозуміти, що підштовхнуло їхню доньку на фатальний крок. Матір згадує, що єдине, на що скаржилася вчителька – те те, що їй тяжко поладнати із дітьми в школі. "Вона так переживала за них. Каже, щоб навчить – ой, каже, мамо, зараз батьки будуть казать: гроші получають, а нічого не роблять", - розповіла Анна Михалюк.

В селі люди відгукуються про вчительку лише добре – кажуть, що вона ввічлива, щонеділі ходить до церкви. І хоча розведена та власних дітей немає, для неї школярі – як рідні. "Нормальна, адекватна і добра дівчина чи молодиця", - кажуть вони. Що саме підштовхнуло жінку до самогубства, тепер з'ясовуватимуть психологи. Її ж рятівники героями себе не вважають і кажуть, що головне врятувати душу людини. "Не основне – спасти тіло, а спасти душу – саме основне", - переконаний головний гінеколог Степанської лікарні Олексій Білик.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції