Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Закарпатець помер у себе на городі від удару струмом

Нещасний випадок стався через обірваний провід.

У селі Широке на Закарпатті чоловік помер на городі від удару струму. Він косив траву та наткнувся на обірваний високовольтний провід. 

Одна з сусідок помітила – косарка працює, а господаря не видно. Послала чоловіка перевірити, чи все гаразд. Той знайшов сусіда непритомним. Взяв за руку і отримав удар струмом. Дочка кинулася на допомогу батькові, але вдарило і її.

"Не пам'ятаю нічого до того моменту, коли я вже прокинулася тут у себе в кімнаті", – розповідає одна з постраждалих, пише "Сегодня".

Від опори відірвався ізолятор. Провід висів на висоті півтора метра. Смерть 50-річного Богдана настала миттєво. 

До того випадку чоловік телефонував до сільського голови та просив викликати електриків.

"Хвилин через 50 представники Рема були на території сільської ради. Намагався зателефонувати йому, щоб показав, як саме потрапити до того місця, чоловік на мої дзвінки вже не відповідав", – каже сільський голова Іван Феєр. 

В обленерго стверджують: трагедії не сталося б, якби чоловік дотримувався правил безпеки і не наближався до обірваного проводу. 

Жителі кажуть, що більшість ліній електропередач проходить через городи. Від високовольтних проводів навіть почорніли верхівки дерев, а дерев'яні опори давно прогнили. 

Слідчі розслідують справу як нещасний випадок.

Нагадаємо, 2 травня на Прикарпатті блискавка вбила 33-річного туриста з Польщі, котрий разом із земляками сплавлявся на байдарках річкою Прут. Рятувальники дивуються, що досвідчені мандрівники проігнорували елементарні правила безпеки. Загалом група складалася з 17 байдарок, і та, що дістала розряд, була передостанньою.

ВідеоНа Прикарпатті блискавка вбила 33-річного туриста із Польщі

Разом із земляками він сплавлявся на байдарках Прутом. Друзі бачили, як розряд блискавки влучив у чоловіка, коли той був посеред річки. Рятувальники дивуються, як досвідчені мандрівники проігнорували елементарні правила безпеки.

На Прикарпатті блискавка вбила 33-річного туриста із Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції