Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Закарпатті селяни воюють із лісорубами

На Закарпатті в селі люди вже тиждень блокують роботу лісорубів

Селяни на дорозі встановили шлагбаум і не пропускають лісовози з деревиною. Цілодобово на облаштованому пункті пропуску чергують кілька десятків пікетувальників. Людей обурюють варварські методи, якими вирубують ліси. Натомість, лісоруби вимагають покарати селян за те, що катастрофічно втрачають прибутки, — йдеться в сюжеі "ТСН.19:30".

Місцеві жителі переконують, що знищено до 300 га лісу, руйнуються дороги від важких машин. В селі зникає вода, висихають криниці.

Лісники кажуть, що дерева рубають законно. Утім, селяни так не вважають і як доказ показують вирубки. Кажуть, лісовози й трактори пошкодили пасовища.

У лісі гірський потічок захаращений деревиною, пластиковими пляшками й каністрами з залишками пального. Плями від пального й десятки використаних каністр є й на місці, куди звозять деревину. У руслі потічка, що біля вагончика лісорубів, валяються пляшки з-під горілки, пластикові торбинки та інше сміття. Порушення законодавства в цьому лісники не бачать.

На чиєму боці правда, узялися з'ясовувати у прокуратурі. Нині розпочато досудове розслідування щодо перешкоджання діяльності підприємства та перекриття шляхів сполучення. Зареєстрована і скарга селян.

Якщо експерти встановлять, що лісоруби таки завдали шкоди довкіллю й селянам, їм загрожуватиме відповідальність аж до кримінальної. Утім, від результатів розслідування також залежить, чи покарають людей за самовільний шлагбаум. 

ВідеоНа Закарпатті люди вже тиждень блокують роботу лісорубів

Залиште свій коментар

Вибір редакції