На Житомирщині будівельники врятували 9-річну дівчинку від педофіла

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Житомирщині будівельники врятували 9-річну дівчинку від педофіла

Фото: ТСН

Збоченця вони впіймали на місці злочину з розстібнутими штанями.

Будівельники врятували 9-річну дівчинку, яку намагалися зґвалтувати просто посеред дня на Житомирщині. Четверо чоловіків, які працювали на даху, випадково побачили підозрілого молодика з дитиною і вирішили переконатися, що дівчинці нічого не загрожує, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу робітники думали, що то гуляє батько з донькою, але коли перехожий зник у кущах, запідозрили лихе. Леонід Іванов із трьома товаришами кинулися на допомогу дівчинці. "Хвилини дві-три, з кущів ніхто не виходив. Хлопці зразу побігли подивитися, бо в голову зразу лізе – нічого хорошого не може бути", - розповів він. У кущах будівельники побачили чоловіка з розстібнутими штанями, той спробував утекти. "Я забіг, відкинув його, він хотів втекти – його повалив", - розповів очевидець Богдан Лосінський.

Будівельники врятували 9-річну дівчинку, яку намагалися зґвалтувати просто посеред дня

Будівельники врятували 9-річну дівчинку, яку намагалися зґвалтувати просто посеред дня

Скривдити 9-річну дитину зловмисник не встиг, але вона все одно була дуже налякана. Будівельники зателефонували до поліції та батьків дівчинки. "Перша поліція була, потім вже приїхав батько з братом. Вони також у шоці були", - каже Леонід Іванов. Правоохоронці затримали підозрюваного, яким виявився 26-річний місцевий житель, який раніше вже був засуджений за пограбування. Дівчинку він схопив просто на вулиці, затулив її рота, аби не кричала, і за лічені хвилини затяг її у чагарники. "Якби хлопці не звернули на неї увагу, міг би статися летальний випадок. Але, слава Богу, цього не трапилось, і вони проявили мужність", - наголосив заступник начальника Новоград-Волинського відділу поліції Андрій Жуковський.

Нині цей випадок обговорює все містечко: будівельників люди називають героями, а єдине, про що шкодують, що мало побили збоченця. Самі ж рятівники дівчинки переконані, що кожен на їх місці вчинив би так само. Підозрюваний у замаху на зґвалтування вже під вартою, йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація