Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині оскаженілий пес на смерть загриз 1,5-річну дівчинку

Після трагедії батько дитини вбив собаку.

На Житомирщині кавказька вівчарка на смерть загризла півторарічну дівчинку, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Усе сталось опівдні. Бабуся та мама поралися в хаті. Півторарічна Онісія вибігла за будинок. Уже за мить дорослі почули як гарчить собака.

"Як я чую, що собака, не гавкає, а як курку рве, і не крику, нічого. Я вже бачу: дівчина і собака, і дівчина в крові вся. Вона одразу - губенята сині", - згадує Лідія Нетельська, бабуся загиблої дівчинки.

Онісія померла на руках матері ще до приїзду швидкої. За висновками судово-медичної експертизи смерть настала від значної втрати крові, переломів черепа, ран голови.

Кавказьку вівчарку Роккі розлючений батько вбив. Собака жив у сім'ї вісім років і раніше ніколи не виявляв агресії. Чому кинувся на дитину - ніхто й гадки не має. У дворі лишилася ще одна кавказька вівчарка - Герда.

У селі нажахані. Люди дискутують, чи варто тримати великих псів. Люди припускають кавказька вівчарка агресивна порода, томУ й кинулася на дитину. Кінологи заперечують.

Чорний тер'єр кінолога Вікторії Сторчак за характеристикою породи - агресивний. Та головне, каже - дресирування. Припускає, собака був відданий господарям, найімовірніше, дитина чимось спровакувало пса на агресію.

"Я можу тільки грішити на те, що десь собаці щось показалось підозрпілим", - каже вона.

У поліції за фактом смерті дитини відкрили кримінальне провадження. Розслідують, чи це був нещасний випадок, чи недогляд батьків.

Нагадаємо, у жовтні минулого року у райцентрі Кобеляки на Полтавщині собака породи стаффордширський бультер'єр напав на 6-річну дівчинку, сильно вкусив за шию в районі сонної артерії. Після того дитина в тяжкому стані потрапила до реанімації місцевої лікарні.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Відео На Житомирщині кавказька вівчарка на смерть загризла півторарічну дівчинку

Залиште свій коментар

Вибір редакції