На Житомирщині оскаженілий пес на смерть загриз 1,5-річну дівчинку

Після трагедії батько дитини вбив собаку.

На Житомирщині кавказька вівчарка на смерть загризла півторарічну дівчинку, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Усе сталось опівдні. Бабуся та мама поралися в хаті. Півторарічна Онісія вибігла за будинок. Уже за мить дорослі почули як гарчить собака.

"Як я чую, що собака, не гавкає, а як курку рве, і не крику, нічого. Я вже бачу: дівчина і собака, і дівчина в крові вся. Вона одразу - губенята сині", - згадує Лідія Нетельська, бабуся загиблої дівчинки.

Онісія померла на руках матері ще до приїзду швидкої. За висновками судово-медичної експертизи смерть настала від значної втрати крові, переломів черепа, ран голови.

Кавказьку вівчарку Роккі розлючений батько вбив. Собака жив у сім'ї вісім років і раніше ніколи не виявляв агресії. Чому кинувся на дитину - ніхто й гадки не має. У дворі лишилася ще одна кавказька вівчарка - Герда.

У селі нажахані. Люди дискутують, чи варто тримати великих псів. Люди припускають кавказька вівчарка агресивна порода, томУ й кинулася на дитину. Кінологи заперечують.

Чорний тер'єр кінолога Вікторії Сторчак за характеристикою породи - агресивний. Та головне, каже - дресирування. Припускає, собака був відданий господарям, найімовірніше, дитина чимось спровакувало пса на агресію.

"Я можу тільки грішити на те, що десь собаці щось показалось підозрпілим", - каже вона.

У поліції за фактом смерті дитини відкрили кримінальне провадження. Розслідують, чи це був нещасний випадок, чи недогляд батьків.

Нагадаємо, у жовтні минулого року у райцентрі Кобеляки на Полтавщині собака породи стаффордширський бультер'єр напав на 6-річну дівчинку, сильно вкусив за шию в районі сонної артерії. Після того дитина в тяжкому стані потрапила до реанімації місцевої лікарні.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

ВідеоНа Житомирщині кавказька вівчарка на смерть загризла півторарічну дівчинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: