Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині з-під криги на річці врятували трьох школярів

Діти вирішили не йти до мосту і перейти річку поближче.

На Житомирщині ледь не втопилися троє дітей. Двоє хлопчиків 7 і 9 років встигли перебігти через річку і провалилися під лід уже біля берега, а от 9-річна дівчинка опинилася в ополонці на середині водойми, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Діти поверталися зі школи і вирішили скоротити шлях, не йдучи до мосту. Двох хлопчиків дістали люди, які мешкають неподалік і прибігли на крики. Дівчинка ж змогла протриматися у крижаній воді не менше 20 хвилин до приїзду рятувальників. "Вона трималася, плакала, казала, що вже не може. Я зробив петлю з мотузки на руку, поклав драбину і поліз по льоду. Доліз до неї, схопив за руку. А потім вже почав витягувати – ми почали провалюватися під лід. Я її на руках виніс на берег", - розповів начальник караулу Андрій Ковбасюк.

Відео На Житомирщині ледь не втопилися троє дітей

Врятована Христинка нині у реанімації. Медики кажуть, що дитину привезли у важкому стані із сильним переохолодженням. "Достатньо сильний стрес для неї. Нижня частина тіла переохолола, знизилася загальна температура тіла", - розповів лікар Денис Кусняк. Дитині поволі кращає. Її братику та однокласнику допомога медиків не знадобилася. Хлопці зараз удома, їх не випускають на вулицю. Родини дітей, які мало не втопилися, перебувають на обліку соціальних служб, як неблагонадійні. У поліції кажуть, що після випадку на річці батькам загрожує адмінпокарання за недогляд.

Раніше у Черкасах школяр урятував двох дівчат, що провалилися під кригу на озері. 13-річний Богдан Волик побачив дітей, що не могли дістатися з води на берег, та самотужки витяг одну і викликав рятувальників, аби допомогти іншій.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції