Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надзвичайники оголосили штормове попередження по Україні

Також очікується підняття рівня води у річках.

Найближчими днями в Україні очікується погіршення погодних умов.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС України.

"10 лютого спостерігаються пориви вітру 15-20 м/с, у Карпатах 30-35 м/с; у південних та східних областях вранці місцями туман, видимість 200-500 м; у Карпатах та на Закарпатті вдень дуже сильні дощі", - йдеться у повідомленні.

До того ж у ДСНС попередили, що 10-11 лютого внаслідок очікуваних дуже сильних дощів на рiчках Закарпатської областi будуть вiдбуватися пiдвищення рiвнiв води.

"На бiльшостi рiчок на 0,5-1,5 м; в нижнiх течiях Ужа – на 1,5-2,0 м з початковим виходом води на заплаву; в нижнiй течiї Латориці – на 1,0-1,5 м з утриманням води на заплавi міждамбового простору; на дiлянцi Тисi В. Бичкiв – Хуст – 2,0-2,5 м; в нижнiй течiї Боржави – 2,0-3,0 м; на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області) очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,2-0,7 м", - додали у ДСНС.

Також надзвичайники попередили про можливе пiдтоплення доріг місцевого значення в Закарпатській області та сiльгоспугiдь в Виноградівському районі.

Водночас у середу та четвер очікується руйнування льодового покриву, подекуди льодохiд на ділянці Днiстра Рухотин – Жванець на Тернопільщині.

Окремо у ДСНС розповіли, що станом на 6 ранку середи, 10 лютого, на території Львівської області внаслідок спрацювання автоматики на відключення без електропостачання залишаються 13 населених пунктів: 10 повністю та 3 частково. Наразі там працюють аварійні бригади.

Нагадаємо, що харківський бабак Тимко навіщував ранню весну та нестабільний курс долара. День бабака - одна з найпопулярніших традицій США, що полягає у визначенні тривалості і погідності весни за поведінкою спеціально "призначеного" бабака. Відзначається щороку 2 лютого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції