Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перемовник щодо Донбасу від Франції Лоран Фабіус пішов у відставку

Фабіус бере участь у переговорах щодо врегулювання військового конфлікту на Донбасі.

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус заявив про свою відставку. Про це повідомляє агентство AFP у своєму Twitter. "Французький міністр МЗС Лоран Фабіус каже, що він залишає уряд", - зазначають журналісти.

Як відомо, Фабіус бере участь у переговорах щодо врегулювання військового конфлікту на Донбасі, який розв'язала Росія. Йдеться, зокрема, про "нормандський" переговорів, на яких зустрічаються глави дипломатичних відомств України, Франції, Німеччини та РФ.

Нагадаємо, чергова зустріч в "нормандському" форматі має відбутися у Мюнхені 13 лютого цього року. Сторони мають намір обговорити процес мирного врегулювання конфлікту на Сході України. Міністр МЗС України Павло Клімкін також планує підняти питання деокупації Росією Кримського півострова.

"Ми тиснемо. Звичайно, Росія каже, що поки що це не предмет обговорення. Я, до речі, порушу це під час нашої "нормандської зустрічі", чи вона відбудеться в Мюнхені, чи вона відбудеться не в Мюнхені... І будемо послідовно тиснути разом з нашими партнерами. Ми поступово набуваємо міжнародної підтримки", - наголосив міністр Клімкін.

Відео Зустріч міністрів закордонних справ у нормандському форматі може відбутися 13 лютого у Мюнхені

Залиште свій коментар

Вибір редакції