"Нафтогаз" заплатить місцевим бюджетам понад мільярд гривень за видобуток газу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загальна сума, яку сплатить "Нафтогаз" – 23,26 млрд грн

Компанія "Нафтогаз" заплатить до бюджетів міських громад 1,16 млрд грн за право користуватися надрами.

Про це 27 січня на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник компанії Андрій Коболєв.

За його словами, загалом до зведеного бюджету країни надійде близько 23,26 млрд грн рентних платежів від підприємства групи Нафтогаз – Укргазвидобування.

"Частина сплаченої ренти йде до бюджетів місцевих громад. 1,16 млрд грн – саме таку суму впродовж 2019 року направили до місцевих бюджетів.На що витрачати кошти – кожна громада вирішує на власний розсуд. На місцях видніше, що робити в першу чергу", – йдеться в дописі.

За право користуватись надрами група сплачує ренту. Загалом до зведеного бюджету країни надійде близько 23,26 млрд грн...

Опубліковано Andriy Kobolyev Понеділок, 27 січня 2020 р.

Нагадаємо, 30 грудня у результаті тристоронніх переговорів Україна-Росія-Європейський Союз сторони підписали новий контракт про транзит газу. Угоду укладено на 5 років з можливістю пролонгації ще на 10 років на аналогічних умовах. За підрахунками виконавчого директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка, доходи від транзиту газу, які Україна отримає протягом наступних 5 років, складуть 7,2 мільярда доларів.

У рамках пакетної угоди Росія погодилась виплатити Україні майже 3 мільярди доларів грошима за рішенням Стокгольмського арбітражу. Водночас, українська сторона відмовилась від інших судових позовів та претензій до "Газпрому". Однак, це не стосується позову щодо втрачених активів "Нафтогазу" в анексованому Криму та на шельфі Чорного моря.

Відео "Нафтогаз" та "Газпром" уклали новий контракт на транзит блакитного палива

Діятиме він упродовж 5 років з можливістю подовження ще на 10. У перший рік мінімальні гарантовані обсяги прокачки газу становитимуть 65 мільярдів кубометрів, у наступні чотири роки - по 40-к. Правила врегулювання транзиту у "Нафтогазі" назвали європейськими.  

"Нафтогаз" та "Газпром" уклали новий контракт на транзит блакитного палива

Залиште свій коментар

Вибір редакції