Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наступного року "Укрзалізниця" скоротить адмінперсонал на 50%

Зараз залізниця платить зарплату дроворубам, лісничим та танцюристам.

Член правління АТ "Укрзалізниця" Желько Марчек заявив, що 2020 року "Укрзалізниця" розпочне скорочувати адміністративний персонал. За планом оптимізують працівників цієї категорії на 40-50%. Про це він розповів в інтерв’ю для проєкту "12 облич стратегії Укрзалізниці", передає пресслужба.

"Триває робота із профільним міністерством, урядом, Світовим банком над програмою поступової оптимізації штату за найближчі 3-5 років. Маємо дорожню карту", – зазначив член правління.

Він заявив, що "Укрзалізниця" позбуватиметься непрофільних активів. Варто зазначити, що член правління не уточнив, про яку точну кількість осіб ідеться.

"Укрзалізниця платить зарплату дроворубам, лісничим та танцюристам. На балансі компанії – сотні підприємств, непов'язаних із залізничними перевезеннями. Ця радянська спадщина змушує нас сплачувати комунальні послуги й податок на землю. У той час, коли з 200 об'єктів соціальної сфери прибутковими є лише 10. Отже, активів, які не стосуються колій, рухомого складу та засобів зв'язку нам доведеться позбутися", – наголосив Марчек.

Однак, із продажем непрофільних активів та зменшенням чисельності працівників має суттєво зростати заробітна плата основного виробничого персоналу. Також будуть розроблені програми, щоб залучати кваліфікованих кадрів та зробити залізницю привабливою для молоді.

Нагадаємо, 25 жовтня повідомлялося, що "Укрзалізниця" планує у найближчі два роки створити окремі компанії, які розподілять між собою основні функції перевізника. 

Відео "Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спецвагонів для людей з інвалідністю - економічні новини

Наразі в залізничників 15 спецвагонів для людей з інвалідністю, 12 з яких – надаються на замовлення. До кінця року для школярів та студентів виготовлять електронний учнівський квиток. В Україні завершується сезон кавунів. Реалізатори допродають залишкові партії по 1,5- 4 гривні за кілограм.  Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.

"Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спецвагонів для людей з інвалідністю - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції