Найменша першокласниця в Україні потребує допомоги

Щоб вирости дитині необхідні дорогі ін'єкції.

Маленький зріст не завада. Семирічна Ангелінка з Вінниччини заввишки лише 81 сантиметрів закінчила перший клас, йдеться в ТСН.

Свого часу медики діагностували в неї рідкісну хворобу - синдром Ларона. І прогнозували, що дитина не проживе і кілька років. Утім, завдяки любові і витримці батьків дівчина весела і допитлива. Але, щоб вінницька дюймовочка виросла, їй потрібна допомога.

На перерві з нею, наче з лялькою бавляться діти. Вона майже вдічі менша на зріст від своїх однолітків – всього 81 сантиметр. У навчанні одноліткам не поступається.

ЇЇ парта найнижча у класі. На шість сантимертів вищий стілець і поряд додаткова сходинка. Батьки довго вагалися, чи віддавати доньку вчитися в звичайний клас.

"Ангелінку хотіли оформити на індивідуальне навчання. Але на індивідуальному немає того розвитку, а дитина дуже активна і любить школу і колектив, комунікабельна", - каже вчителька.

"Ми часто її допомагаємо: витягувати книжки, нести портфель, знімати курточку, приносимо чай, відносимо Їй тарілочки", - додає однокласниця.

Навчання Ангелінка не пропускає. У негоду, бувало, старший брат носив її на руках.

Народилася Ангелінка здоровою дитиною. У півтора рочки стало зрозуміло, що дівчинка не росте. Згодом у Ангелінки діагностували рідкісну хворобу - синдром Ларона. ЇЇ організм не сприймає власний гормон росту.

"У такої дитини зону росту - тобто зони кісток, які мають рости, не чутливі до гормону росту. Ті препарати, які є в Україні вони не вплинують на ріст дитини і не допоможуть її", - каже начальник відділу лікувально – профілактичної допомоги дитячому населеню департаменту охорони здоровя Вінницької ОДА.

Щоб дівчинка росла, потрібні дорогі ін'єкції.

"880 євро – 10 мл він колиться два рази вдень. Коли він буде в Україні він нам буде безкоштовно", - розповідає мама дівчинки.

Утім, у нас цей препарат не сертифікований. Колісники живуть в однокімнатній квартирі, продати їм нічого. Сподіваються, вирости їхній дюймовочці допоможуть добрі люди.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168757306074677

Колісник Любов Миколаївна

ВідеоВашої допомоги потребує семирічна Ангеліна з синдромом Ларона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: