НАЗК внесло припис Авакову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також агентство направило до суду три протоколи щодо посадовців МВС.

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами власних перевірок внесло припис очільнику Міністерства внутрішніх справ України Арсену Авакову.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Також агентство направило до суду ще три протоколи про адміністративні правопорушення щодо посадовців.

"Так, за результатами проведеної перевірки у Міністерстві внутрішніх справ України встановлено, що відповідальні посадові особи міністерства, порушивши вимоги статті 49 Закону, не повідомили Національне агентство про 30 випадків неподання чи несвоєчасного подання декларацій посадовцями апарату МВС, підприємств, установ, організацій, що входять до сфери управління МВС", - розповіли в НАЗК.

НАЗК за результатами перевірки дотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції" у МВС внесло припис Міністру...

Опубліковано Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК Середа, 8 серпня 2018 р.

Також там встановили порушення щодо незабезпечення Міністерством належних умов для інформування своїх співробітників про випадки порушення закону про запобігання корупції.

"Згідно з приписом, Національне агентство вимагає усунути виявлені порушення, провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, та за його результатами вжити заходів у встановленому законом порядку", - підкреслили в агентстві.

Нагадаємо, наприкінці червня НАЗК внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень закону міністру освіти і науки України Лілії Гриневич та генеральному директору концерну "Укроборонпром" Павлу Букіну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції