Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніжинські "робін гуди" за війну з баригами роками сидітимуть за ґратами

Терміни ув'язнення для шістьох осіб залишили без змін.

Апеляція ніжинських "робін гудів" провалилася. Терміни ув'язнення для шістьох осіб залишили без змін. Засуджені запевняють, що били не простих людей, а торговців наркотиками. І навіть знімали на камеру зізнання своїх жертв та оприлюднили прізвища правоохоронців, які, нібито, покривали наркобізнес. Прокуратура і далі наполягає, що відео - фікція, а "робін гуди" мають відсидіти від семи до 12-ти років кожен, повідомляє кореспондент ТСН.

"12 років зі слів наркоторговців. Я не розумію, чому в нашій країні наркоторговці є потерпілими, а люди, які боролися з ними мають 12 років відсидіти за ґратами", - обурюється один із засуджених.

Таке ув'язнення, бо стаття тяжка - бандитизм. Хто би не був їхніми жертвами, для суду вони - потерпілі. От тільки, чи задоволені вони вироком своїх кривдників, знову з'ясувати не вдалося. Апеляційний вирок прийшли почути тільки рідні засуджених та журналісти.

Потерпілих бачила вся країна. Відео, зняте на мобільний телефон, облетіло Інтернет. Хлопці із синцями під очима розповідають, де беруть наркотики, кому продають і хто з міліціонерів покриває їхній бізнес.

Усі прізвища і факти зібрані шістьма засудженими на відео - перевірили, запевняє прокуратура. Кажуть, потерпілих змушували обмовляти себе і правоохоронців. Щоправда, експертиза підтвердити це не може, адже її просто не робили.

"Термін "робін-гуди" вживався лише із ЗМІ. У матеріалах кримінальної справи будь-якої інформації, що ці особи сприяли боротьбі із злочинністю, не встановлені", - переконує перший заступник прокурора Чернігівської області Сергій Соляр.

Адвокати засуджених запевняють, їхнім підзахисним не дали змоги довести протилежне. Для апеляції підготували десятки скарг на органи досудового слідства й суд. Наполягали на порушеннях права на захист та суттєвих суперечностях у словах свідків та потерпілих.

"Єдине не зрозуміло, кому ці хлопці можуть бути цікаві, щоб так триматися за цей вирок. Тому що на мій погляд, це ганьба судової системи", - переконана адвокат Катерина Нікітюк.

Юристи переконані, доказів слідства вистачить хіба що на статтю хуліганство, і своє хлопці вже відсиділи - вони вже за ґратами 2 з половиною роки. Після невдалої апеляції, адвокати ніжинських "робін гудів" звертатимуться до вищого спеціалізованого суду , а порушеннями прав засуджених вже зацікавився суд Європейський.

Відео Апеляція ніжинських робінгудів провалилася

Залиште свій коментар

Вибір редакції