Ніжинські "робінгуди" записували на відео зізнання наркоділків

У Ніжині група добровольців вирішила побороти наркомафію та "вибивала" зізнання з наркоділків, змушуючи їх відмовитися від свого промислу.

В Ніжині на Чернігівщині активісти громадської організації вирішили побороти наркоманію і за кілька місяців упіймали близько 20 продавців дурману, але потім самі потрапили за ґрати.

Трьох активістів антинаркотичного дійства заарештували, двоє, що залишилися на волі, подалися в біги. Міліція їм інкримінує тортури і катування, до яких вони вдавалися під час "розмов" з наркоторговцями. Наразі правоохоронці проводять обшуки на зйомних квартирах у Ніжині, де нібито катували ні в чому не винних людей.

Самі "робінгуди", як їх охрестили журналісти, заявляють, що незаконний обіг наркотиків "кришували" самі правоохоронці, тому торговців не ув'язнювали раніше. Вони зазначили, що "ловили" ділків не для того, щоб їх катувати, а "просто щоб сказати – не торгуй!"

У Чернігівському управлінні боротьби з організованою злочинністю не вірять у "робінгудів". "Ці люди під прикриттям благих намірів – боротьби з наркоманією, - вони фактично займалися розбоєм і вимаганнями", - розповів керівник обласного управління УБОЗу.

Крапку в Ніжинському детективі поставить суд, але після таких публічних розбирань тамтешні торгівці зіллям принаймні на короткий час залягли на дно.

Відео зізнання наркоділків та подробиці справи "робінгудів" дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

У Кривому Розі міліціонер застрелив білоруса

"Чорні фармацевти" у Києві торгують наркотиками, від яких гниють живцем

В Україні з'явиться наркотик з жаб

Третина міліціонерів Харкова замішані в наркоторгівлі

ВідеоІсторія ніжинських робінгудів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: