Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Об'єднавчий собор може затягнутись і на кілька діб – радник президента

Об'єднавчий собор може затягнутись і на кілька діб – радник президента

Водночас він сподівається на "оптимістичний сценарій".

Радник президента, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко не виключає, що Об'єднавчий собор ієрархів українських православних церков може тривате як кілька годин, так і кілька діб.

Про це він заявив на брифінгу, передає Укрінформ.

Разом з цим він висловив сподівання на "оптимістичний сценарій". "Є оптимістичний сценарій, і я дуже сподіваюся саме на нього", - відповів Павленко на запитання, скільки часу триватиме собор.

Також радник президента підкреслив, що все залежатиме від роботи архієреїв у дні, що  залишилися до проведення собору.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив дату проведення Об'єднавчого собору в Україні. За словами глави держави він відбудеться 15 грудня. На ньому буде обрано предстоятеля Помісної української церкви, а також затверджено її статут. Вселенський патріарх Варфоломій розіслав запрошення на Об’єднавчий собор українським ієрархам, у якому розповів про процес його проведення.

Відео На об'єднавчому соборі мають формально створити єдину церкву, ухвалити її статут і обрати предстоятеля

10 днів до ймовірного церковного об'єднання. Собор української помісної церкви призначений на 15 грудня, - оголосив президент Порошенко. Єпископи православної церкви Київського патріархату, автокефальної церкви, а також усі охочі єпископи з Московського патріархату засідатимуть в одному з найдавніших храмів Києва - Софійському соборі. 

На об'єднавчому соборі мають формально створити єдину церкву, ухвалити її статут і обрати предстоятеля

Залиште свій коментар

Вибір редакції