Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння дітей у таборі на Одещині: лікарі встановили хворобу

Дитячий табір досі працює.

Лікарі встановили хворобу, яка спричинила масове отруєння дітей у таборі на Одещині. Нею виявилася дизентерія. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Зазначається, що на кухні табору "Медик-2" у Сергіївці виявили численні порушення. Забрудненою виявилася навіть питна вода. Однак, спеціалісти ще не знайшли безпосереднє джерело інфекції.

"Тим часом табір працює і надалі. Там залишається понад cотня дітей - від 7 до 15 років. Біля них чергує лікар-інфекціоніст. Після закінчення зміни табір закриють, щоб усунути всі порушення", - повідомили у студії.

Нагадаємо, 12 липня повідомлялося, що в Одеській області в спортивно-оздоровчому дитячому таборі "Медик-2" сталося масове отруєння дітей. У всіх дітей були однакові симптоми: блювота та висока температура. Попередньо усім дітям встановили діагноз – гострий ентероколіт. Пізніше стало відомо, що отруїлися 60 осіб, з них 54 діти. П'ятеро дітей досі залишаються в лікарні. Їхній стан задовільний.

Відео Лікарі встановили хворобу, яка спричинила масове отруєння дітей на Одещині

Це дизентерія. На кухні табору "Медик 2" у Сергіївці виявили численні порушення. Забрудненою виявилася і питна вода. Що з цього стало безпосереднім джерелом інфекції - фахівці ще з'ясовують. Тим часом табір працює і надалі. Там залишається понад cотня дітей - від 7 до 15 років.

Лікарі встановили хворобу, яка спричинила масове отруєння дітей на Одещині

Залиште свій коментар

Вибір редакції