Озброєні люди захопили суднобудівний завод у Миколаєві

Озброєні люди захопили суднобудівний завод у Миколаєві

Прохідна заводу "Океан"

Люди в камуфляжній формі чергують на всіх прохідних заводу, а робітників пропускають за списками.

Ввечері у п'ятницю, 18 листопада, невідомі люди в камуфляжній уніформі захопили суднобудівний завод "Океан" у Миколаєві.

Місцеві ЗМІ повідомили, що невідомі прибули на кількох автобусах рано вранці, а дочекавшись коли стемніє, вони вийшли й захопили будівлю заводоуправління і головну прохідну. Охорона, яка стояла на заводі до цього, була нейтралізована, доля охоронців невідома.

За даними очевидців, вони бачили як людям у камуфляжній формі відразу після захоплення привезли зброю, в тому числі, і автоматичну.

З будівлі заводоуправління нікого не випускали до самого ранку, деяким працівникам вдалося вибратися близько двох годин ночі.

За даними журналістів, наразі люди в камуфляжній формі чергують на всіх прохідних заводу, в будівлі заводоуправління. Завод блокований по всьому периметру. Працівників заводу пускають на територію підприємства за списком.

Також видання повідомило, що зараз на заводі розпоряджаються дві людини: колишній директор заводу ім. 61 комунара Валерій Агафонов і такий собі Василь Федін - генеральний директор Херсонського суднобудівного заводу.

Нагадаємо, 8 листопада ЗМІ повідомили про захоплення невідомими приміщення, в якому знаходиться видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА і хорова капела ім. Ревуцького.

З'ясувалося, що компанія "Тригліфи", власник приміщення розташованого над капелою та видавництвом, почала ремонт будівлі і розібрала перекриття між поверхами. Пізніше на вимогу правоохоронних органів ремонтні роботи були призупинені.

Читайте також:

В Одесі рейдери захопили соціальні їдальні: пенсіонери голодують

Шпигуна, який винюхував у Миколаєві державні таємниці, віддали під суд

Малкович: рейдери забарикадувались і почали нівечити стіни та підлогу

Світовий банк попереджає: вести бізнес в Україні небезпечно

Повʼязані теми:

Наступна публікація