Пасажири електричок Київ-Коростень пригрозили акціями протесту

Українці обурені переповненими вагонами, регулярними запізненнями та тривалими простоями електричок між станціями.

Пасажири електричок сполученням Київ-Коростень обурені нелюдськими умовами перевезення та готові вийти на акції протесту.

Зустріч самоорганізованих ініціативних груп пасажирів відбулася на станції електропоїздів "Святошин" в Києві.

Під скаргами до "Укрзалізниці" через грубі та неодноразові порушення обов'язків перевізника та прав користувачів послуг приміської залізниці зібрано вже понад 1200 підписів.

"Якщо влада негайно не відреагує на скаргу пасажирів, то розпочнемо протестну кампанію", - заявили в оргкомітеті ініціативних груп.

За їхніми словами, необґрунтоване скорочення кількості поїздів та вагонів, регулярні запізнення електропоїздів, незадовільний санітарний та технічний стани платформ та рухомого складу, невчасне інформування пасажирів про зміни у розкладі та відмови на вимогу пасажира повертати гроші за придбаний квиток шкодять здоров'ю та завдають матеріальних збитків пасажирам.

"Від значного погіршення якості залізничного сполучення на ділянці Київ-Коростень (за останні півроку) страждають близько 100 тис. мешканців Ірпінської агломерації, 27 тис. Малина та 66 тис. Коростеня, адже значна частина населення працює та навчається у Києві", - йдеться у повідомленні.

"Переповнені вагони створюють небезпечні для життя та здоров'я умови (в тамбурах 5х2 м. стоїть до 25 людей); регулярні запізнення електропоїздів на 5-120 хв.; простої між станціями (до 60 хв.) призводять до численних запізнень на місця роботи та навчання", - пояснили організатори акції.

Вони також нагадали, що єдиним альтернативним транспортом є маршрутки, які коштують удвічі дорожче і також переповнені у години пік.

Читайте також:

В Україні ліквідують усі маршрутки

"Укрзалізниця" ввела нові правила продажу квитків

Киянам заборонять їздити містом на власних авто

Нова міська електричка поки порожня і їде майже вдвічі довше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: