Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пенсіонерка, яка жорстоко вбивала безпритульних собак, отримала умовний термін

Пенсіонерка, яка жорстоко вбивала безпритульних собак, отримала умовний термін

Жінка вбивала собак на очах у дітей.

Софіївський районний суд Дніпропетровської області засудив пенсіонерку, яка на очах у дітей вбивала безпритульних собак, до умовного терміну. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Як повідомляється, 60-річну громадянку визнали винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.299 КК України (жорстоке поводження з тваринами).

Інцидент стався у серпні 2018 року в селі Девладове Софіївського району. Жінка поклала безпритульного собаку в поліетиленовий мішок та, незважаючи на прохання дітей та дорослих, 5 разів вдарила ним об бетонне покриття дороги. В результаті тварина отримала несумісні з життям тілесні ушкодження. Після цього пенсіонерка викинула її у яму зі сміттям.

Через кілька днів вона скоїла ще один умисний злочин. Зловмисниця забила лопатою безпритульного собаку.

Суд призначив жінці покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Однак, на підставі ст.75 КК України її звільнили від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним строком на 3 роки.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року на Київщині нелюди замучили до смерті понад півсотні тварин. Котів та собак вони викрадали або під виглядом тимчасового притулку брали на догляд і перепродавали.

Як відомо, 22 червня 2017 року Верховна Рада прийняла закон, який передбачає посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Відтепер за жорстоке поводження з тваринами: знущання, нанесення побоїв, вчинення інших насильницьких дій, які завдали тварині фізичний біль, страждання і не заподіяли тілесних ушкоджень, передбачаються штрафи у розмірі 3400-5100 грн з конфіскацією тварини, якщо для неї є загроза.

Відео Як обездолений собака перетворився на загального улюбленця

Ця історія розпочалася, коли на сторінку Сніданку у Facebook написала наша постійна глядачка. Вона дуже хотіла допомогти безпритульному та змученому собаці. Його раніше звали Гріша-Міша, а сьогодні він вже шляхетний Бенедикт. Дивіться історію про те, як обездолений собака перетворився на загального улюбленця. 

Як обездолений собака перетворився на загального улюбленця

Залиште свій коментар

Вибір редакції