Перейти до змісту
Переговори ТКГ щодо Донбасу можуть перенести з Мінська - Кулеба

Переговори ТКГ щодо Донбасу можуть перенести з Мінська - Кулеба

Водночас, через пандемію COVID-19, питання перенесення переговорів поки не є нагальним.

Україна не виключає можливість перенесення з білоруського Мінська перемовин Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо Донбасу.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив в інтерв'ю для "ВВС Україна".

"Ми розуміємо, що чим більш недружніми будуть дії чи заяви Білорусі щодо України, чим сильнішими ставатимуть позиції Росії в Білорусі, тим більш неприйнятним ставатиме Мінськ як місце для фізичних зустрічей", - пояснив міністр.

Водночас зараз, за словами Кулеби, питання перенесення переговорів не є нагальним, оскільки через пандемію COVID-19 зустрічі ТКГ відбуваються дистанційно, в режимі онлайн.

Раніше ТСН.ua розпитав у голови нашої делегації першого президента незалежної України Леоніда Кравчука про результати останніх перемовин ТКГ, ультиматуми Кремля та заміну Вітольда Фокіна на посаді заступника керівника української делегації. Матеріал можна прочитати за посиланням.

Нагадаємо, 18 серпня президент Володимир Зеленський ввів до Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу 87-річного першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна. Не минуло й двох місяців, як голові держави довелося звільнити його. Фокін за цей час встиг зробити низку скандальних заяв про війну на сході, що суперечать інтересам України. 

Відео Вітольда Фокіна звільнили з посади першого заступника голови української делегації ТКГ у Мінську

Вітольда Фокіна звільнили. Відсьогодні він не представляє Україну у ТКГ у Мінську. Відповідний указ з'явився на сайті президента України. У повідомленні констатується, що Вітольд Фокін відступив передусім від справедливої оцінки тимчасової окупації Росією Криму, та окремих районів Донецької та Луганської областей. Фокін трохи більше місяця перебував на посаді першого заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі. За цей час запам'ятався кількома скандальними заявами. Він називав бойовиків на сході Укараїни "повстанцями". А нещодавно заявив,  що не бачить на Донбасі війни між Україною та Росією, вважає, що бойові дії там ведуть найманці з 30-ти країн. Відставки Фокіна вимагала більшість політичних сил парламенту

Вітольда Фокіна звільнили з посади першого заступника голови української делегації ТКГ у Мінську

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин