Під Севастополем у море щоденно скидають тонни фекалій

Дата публікації
Перегляди
2205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під Севастополем у море щоденно скидають тонни фекалій

Ілюстрація / Фото: greenparty.ua

Ще в 2004 році системи очищення селища поблизу популярних пляжів "Учкуєвка" і "Любимівка" оголосили аварійними і закрили.

Селище Вавилове під Севастополем щодня скидає в річку Бельбек близько 200 м3 неочищених стоків, які потрапляють в море. Про це пише "Сегодня".

Ще в 2004 році системи очищення цього селища поблизу популярних пляжів "Учкуєвка" і "Любимівка" оголосили аварійними і закрили, повідомляє видання. Проте фінансування на створення нових очисних з міського бюджету надійшло лише через три роки.

Як повідомили в Управлінні капбудівництва Севастополя, в  результаті торгів визначили підрядника. Їм стало харківське підприємство "Техекс". Освоїли 621 000 гривень. Через рік роботи продовжилися, однак грошей не вистачило, і з кінця 2008-го жодних коштів на очисні не надходило.

Минулого разу до реконструкції очисних споруд селища Вавилове приступили в 2010 р. Те, що побудували попередники, було зруйновано як застаріле. Будівництво знову почалася з нуля, пише видання. Проте 1,5 млн грн., виділених з бюджету, вистачило лише на першу чергу очисних.

З весни нинішнього року об'єкт покинутий. За цей час частина конструкцій пошкодилася, а огорожі, труби і чавунні люки з колодязів були розкрадені.

"Планується витратити ще 300 тисяч гривень на ремонт каналізаційних мереж селища. Причому ремонт мереж і тендер обіцяють почати в перших числах листопада. Очисні будуть побудовані за модерновою чеською технологією, тобто з повним циклом очищення", - заявив начальник управління ЖКГ Севастополя Олександр Панасюк.

Читайте також:

Донецьк опинився на межі "фекального потопу"

У Краматорську замість гарячої води людям подали нечистоти

На Черкащині чоловік простояв дві години по шию у фекаліях

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація