Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підліткові "розбірки" у Хмельницькому: дівчата били школярку по обличчю та знімали на відео

Нині інцидент розслідує поліція.

У Хмельницькому учениці 7-го класу гуртом познущались з 14-річної дівчинки і виклали відео в інтернет.

Про це повідомило місцеве видання vsim.ua

Як зазначається, інцидент стався ще у п’ятницю, 5 квітня, проте набув розголосу лише зараз.

На відео видно, як троє дівчат по черзі підходять до іншої школярки і б’ють рукою по обличчю. Натомість жертва насильства навіть не намагається захиститися. Ще декілька дівчат стоять довкола і спостерігають за знущанням.

Як з’ясувалося, конфлікт стався між ученицями школи №28 та ліцею №15.

"Я побачила це відео ще в п’ятницю ввечері. Але були вихідні і до нас не зверталися. Сьогодні зранку до нас приїхала поліція. Вони теж побачили це відео і вже встановили учасників булінгу. Виявилося, що дівчинка, яку б’ють на відео - це наша учениця. А дівчата, які над нею знущаються, із НВО №28. Нашій дівчинці - 14 років. Вона відвідує 8 клас. А ті дівчата, які били, - взагалі учениці 7 класу. Зараз ми зідзвонилися із директором 28-ї школи. Вони з’ясовують всі обставини у себе у школі, ми у себе. Зі слів однокласників дівчинки вдалося з’ясувати, що все почалося із словесної перепалки. Дівчата спілкувалися між собою у позаурочний час та листувалися у соцмережах. Виник конфлікт, і дівчата з 28-ї школи приїхали з’ясовувати стосунки до нас. Це було після уроків, за територією школи на будівництві", - розповіла директор ліцею №15 Кіящук Алла.

За її словами, нині з постраждалою дівчинкою працює психолог.

Своєю чергою директор НВО №28 Андрій Андрійчук також запевнив, що були проведені всі виховні та роз’яснювальні заходи з батьками і з самими ученицями.

Наразі всі подробиці інциденту розслідує поліція.

Нагадаємо, раніше у селі Вишеньки Бориспільського району школярка жорстоко побила дівчинку-підлітка на очах у ровесників. За бійкою спостерігали ще декілька ровесниць, які знімали її на відео та реготали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції