Поліція, церква чи військові. Кого найбільше підтримують українці

Громадяни обрали, кому довіряють найбільше. 

Більшість українців - 50,3% - схвалюють роботу поліції, йдеться у соціологічному дослідженні, проведене центром SOCIS на замовлення телеканалу 1+1.

21,2% взагалі не підтримують поліцейських. Скоріше не підтримують дії поліції 24,9%. Найвищий рівень схвалення зафіксовано серед мешканців Києва, а найнижчий – на півдні.

При цьому церква є у беззаперечних лідерах із підтримки серед населення - 68,4%. 14,1% не довіряють взагалі. Найвищий рівень довіри спостерігається традиційно на заході України (76%), найменший – у південних регіонах. Більшість тих, хто схвалює діяльність церковних структур, мешкає у селах. У містах з населенням понад півмільйона осіб зафіксовано лише 26,9%.

Українська армія також у лідерах з довіри українців – 63,1%, а 15% повністю не схвалюють армію. Тих, хто швидше не підтримує ЗСУ, - 19,2%. Зокрема, на півдні України повністю ЗСУ довіряє лише 4,6%, а скоріше довіряють 43%. У західних областях рівень беззаперечної підтримки найбільший – 27,4%, скоріше довіряють 40,6%.

Українські засоби масової інформації не можуть похвалитися великим рівнем довіри громадян. Повністю схвалюють діяльність – 5,9%, скоріше схвалюють 28,8%. Скоріше не підтримують одразу 37%, а повністю не підтримують – 27,2%. Південь держави найбільше не схвалює роботу ЗМІ – 22,2%. 42,1% опитаних мешканців центральних областей підтримали ЗМІ, що є найвищим показником по країні.

Опитування було проведене 8-12 квітня 2016 року, було опитано 1488 респондентів у віці 18 років і старше. Вибірка репрезентативна населенню України за віком, статтю, розміром населеного пункту та регіоном проживання (за даними Державної служби статистки України станом на 1 січня 2015 року). Метод опитування – особисте інтерв'ю на дому у респондента за допомогою планшетів (Computer Assisted Personal Interview, CAPI). Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,6% при 95% довірчому інтервалі.

ВідеоЦентр соціальних досліджень "Социс" виявив: кому довіряють українці

Як повідомлялося раніше, більшість громадян України вважають неправильним шлях розвитку держави. Про це йдеться у соціологічному дослідженні, проведеному центром SOCIS. Відповідаючи на запитання про правильність курсу розвитку України, 73,6% назвали його неправильним. П'ята частина опитаних (20,1%) переконана, що держава правильно розвивається. 6,3% не змогли відповісти на запитання.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: