Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак розповів, чи буде в Україні нова хвиля мобілізації

Також міністр поділився інформацією про зарплати офіцерів та контрактників.

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що наразі нема необхідності у новій хвилі мобілізації.

Про це повідомляє Обозреватель.

"На сьогодні я не бачу такої необхідності, незважаючи на загрози, які є з боку Росії", - сказав Полторак. Міністр зазначив, що зараз вже проведена серйозна робота - створено резерв, перша черга - 150 тисяч. Окрім цього, вже є резерв озброєння та техніки.

За словами Полторака, рівень мотивації та підготовки особового складу значно зріс. Він додав, що є облік мобілізаційного ресурсу, тому військкомати можуть досить швидко розгортатися та працювати на повну потужність.

Також міністр оброни розповів, що військовослужбовець, який щойно підписав контракт, отримує щонайменше 7 500-7 600 гривень зарплатні. Якщо ж він продовжує контракт, то отримує заохочення. Так, наприклад, офіцер, командир бригади, якщо проходить службу не в зоні контртерористичної операції, отримує 16 тисяч.  Якщо в зоні - то ще є надбавки, які зробили однаковими для всіх. "10 тисяч гривень отримують всі однаково - що генерал, що солдат", - пояснив міністр.

Нагадаємо, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука запевнив, що закон про деокупацію Донбасу не призведе до мобілізації. Він наголосив, що закон не означає повномасштабної війни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції