Понад 20 тисяч посадовців подали до НАЗК виправлені е-декларації

У НАЗК вже замислилися над внесенням змін до законодавства.

Українські посадовці виправили і подали до НАЗК уже понад 20 тисяч декларацій.

Про це заявив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький.

"Станом на 10 листопада 2016 року було подано 20 155 виправлених декларацій. На цей час у Реєстрі вже є 131 164 електронні документи, з яких 105 833 – це щорічні декларації державних службовців за 2015 рік", - зазначив він.

За словами Радецького, згідно з попередніми результатами аналізу проходження першого етапу декларування та діяльності НАЗК, в цей період роботи було виявлено низку проблем, які потрібно вирішити, відповідно змінивши законодавство.

"Найбільше – 64 826 е-декларацій – подали службовці категорії А та Б. Кількість документів від слідчих становить 10 947, від працівників прокуратури – 10159 та 6 996 е-декларацій подали судді. Від представників місцевого самоврядування надійшло 893 документи, народних депутатів – 415 та Уряду – 78. Про зміни в майновому стані подали 1 134 е-декларацій та 1 026 надійшло від кандидатів на посаду", - додав він.

Нагадаємо, раніше у НАЗК повідомили, які депутати не подали е-декларації, а також розповіли про нардепів, що несвоєчасно подали щорічні декларації.

Своєю чергою НАБУ заявило, що в Україні першими перевірять е-декларації нардепів, суддів та прокурорів. Скільки триватиме ця перевірка – поки невідомо. Її розпочнуть після ухвалення відповідного порядку в Мінюсті. Наразі проект порядку, який визначає, що і як перевірятимуть в деклараціях, перебуває у відкритому доступі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: