Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко нагородив орденом режисера фільму "Кіборги"

Президент вважає, що "поява цього фільму пов’язана з відродженням українського кінематографа"

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом "За заслуги" ІІІ ступеня режисера-постановнику фільму "Кіборги" Ахтему Сеітаблаєву. Це сталося під час прем’єрного показу стрічки, який відвідав голова держави.

Про це повідомляє прес-служба президента.

ВідеоТворці воєнної драми “Кіборги” розповіли про зйомки та задум фільму

"Важко переоцінити унікальність тієї роботи, яка була зроблена. Фільм базується на абсолютно точному документальному матеріалі і зроблений в тісній співпраці з нашими героями АТО. І велика кількість фраз і епізодів взята з реального життя. Назва "Кіборги", якими наші вороги – агресори, хотіли нас образити, навпаки стала синонімом мужності, стійкості і патріотизму українського воїна", - сказав Порошенко.

Президент додав, що це слово "назавжди увійде в історію українського війська, так само як і Донецький аеропорт, з чим безпосередньо пов’язані "кіборги".

Порошенко зазначив, що "поява цього фільму пов’язана з відродженням українського кінематографа" та наголосив на важливості зростання популярності українського кіно.

Також глава української держави подякував творчій групі за те, що для прем’єри був обраний саме День Збройних Сил України. 

Передпрем’єрні покази, крім Києва, відбуваються також у Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі та інших прифронтових містах. Широкий прокат "Кіборгів" стартує з 7 грудня – фільм будуть показувати в 150 українських кінотеатрах. Тривалість стрічки – менше двох годин. Автори кіно зазначають, що у 2018 році можна буде побачити телевізійну версію фільму, котра буде довшою, складатиметься з кількох серій та міститиме більше людських історій. Її транслюватиме телеканал "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції