Порошенко заявив, що не допустить внутрішнього конфлікту в Україні

Президент додав, що Кремль постійно намагається дестабілізувати ситуацію в Україні.

Президент Петро Порошенко заявляє, що не допустить внутрішніх конфліктів в Україні, які зроблять її незахищеною перед зовнішньою агресією.

Про це йдеться в його зверненні з нагоди Дня гідності та Свободи, опублікованому на сайті президента.

"Ворог не лише атакує Україну ззовні, але й розхитує нас зсередини. Метою Кремля є постійна  внутрішня дестабілізація, анархія, отаманщина. Дострокові вибори в Україні і посилення позицій проросійських сил в новому парламенті. А далі – ревізія європейського курсу. А ще потім – повна зміна зовнішньополітичного вектору держави. У фіналі – повернення України в імперське стійло",  - заявив прехидент.

На його думку, якщо піти шляхом гострих внутрішніх конфліктів, можна дуже швидко кинути країну у прірву хаосу і безладу, зробити незахищеною перед зовнішньою агресією.

"Як Президент, я не допущу такого сценарію", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, Служба безпеки України виявила підготовлені плани з дестабілізації ситуації областях. Про це на брифінгу сказав очільник СБУ Василь Грицак. "Плани з дестабілізації в Україні в цілому в листопаді поточного року, де розписані деталі і сценарії в 10-15 регіонах України: хто, як і що повинен робити, розписані бюджети", - заявив він.

ВідеоПравоохоронці підозрюють, що за нещодавніми мітингами у столиці стоїть Росія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: