СБУ назвала дату початку масштабної дестабілізації Кремлем України

За даними СБУ, Росія вже готує заходи для розхитування ситуації в Україні.

Росія готується до масштабної дестабілізації ситуації в Україні з 15 листопада.

Про це заявив начальник Департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик.

"Розвідувальні дані в цілому збігаються зі змістом так званого плану першочергових заходів з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні під умовною назвою "Шатун", дослідження достовірності якого у рамках відповідного кримінального провадження триває", - наголосив він.

За словами Дублика, зокрема, про початок здійснення такого плану свідчить інформація, вилучена із поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова, а безпосереднє керівництво і реалізацію цього плану здійснює перший заступник Суркова Інал Ардзінба.

"Контакт із політичними рухами в Україні та окремими громадськими організаціями, задіяними в акціях протесту, як правило, в сліпу або за певну фінансову винагороду, здійснює громадянин Вірменії Мартиросян", - додав начальник Департаменту захисту національної державності СБУ.

Зокрема, зазначив він, спецслужба зафіксувала непоодинокі виїзди в РФ організаторів цих акцій як для отримання фінансування, так і конкретних інструкцій і деталізації плану "Шатун".

"При цьому ворог розраховує на ефективність використання всліпу активності низки громадських організацій, які наразі проводять ряд масових акцій як у столиці, так і в інших регіонах держави", - сказав він.

До того ж, за даними відомства, у Кремлі вже готують заходи, щоб спровокувати дострокові парламентські вибори в Україні.

"Метою плану є внутрішня дестабілізація. Це організація дострокових парламентських виборів у нашій державі з метою приведення до влади і посилення проросійських сил в новому парламенті і виключно з перспективою ревізії європейського курсу і зміни зовнішньополітичного вектору нашої держави", - пояснив Дублик.

Окремо він розповів, що старт цих подій заплановано на 15 листопада із акції банківських вкладників, а 17 листопада основний акцент протестних акцій зміщуватиметься на питання підвищення тарифів.

"Протест має перерости в блокування урядових структур, розширення претензій та вимог до влади… За задумом російських кураторів, акціями протесту збираються створити видимість масової підтримки, зокрема, вже розгорнута активна агітація в соціальних мережах, яку активно російські спецслужби використовують на теренах нашої держави", - зауважив Дублик, додавши, що також заплановані масові безлади.

Нагадаємо, раніше українські хакери "КіберХунта", заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.

Також вони виклали "план дій" щодо дестабілізації ситуації на Закарпатті та надання регіону федерального статусу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: