Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ назвала дату початку масштабної дестабілізації Кремлем України

За даними СБУ, Росія вже готує заходи для розхитування ситуації в Україні.

Росія готується до масштабної дестабілізації ситуації в Україні з 15 листопада.

Про це заявив начальник Департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублик.

"Розвідувальні дані в цілому збігаються зі змістом так званого плану першочергових заходів з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні під умовною назвою "Шатун", дослідження достовірності якого у рамках відповідного кримінального провадження триває", - наголосив він.

За словами Дублика, зокрема, про початок здійснення такого плану свідчить інформація, вилучена із поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова, а безпосереднє керівництво і реалізацію цього плану здійснює перший заступник Суркова Інал Ардзінба.

"Контакт із політичними рухами в Україні та окремими громадськими організаціями, задіяними в акціях протесту, як правило, в сліпу або за певну фінансову винагороду, здійснює громадянин Вірменії Мартиросян", - додав начальник Департаменту захисту національної державності СБУ.

Зокрема, зазначив він, спецслужба зафіксувала непоодинокі виїзди в РФ організаторів цих акцій як для отримання фінансування, так і конкретних інструкцій і деталізації плану "Шатун".

"При цьому ворог розраховує на ефективність використання всліпу активності низки громадських організацій, які наразі проводять ряд масових акцій як у столиці, так і в інших регіонах держави", - сказав він.

До того ж, за даними відомства, у Кремлі вже готують заходи, щоб спровокувати дострокові парламентські вибори в Україні.

"Метою плану є внутрішня дестабілізація. Це організація дострокових парламентських виборів у нашій державі з метою приведення до влади і посилення проросійських сил в новому парламенті і виключно з перспективою ревізії європейського курсу і зміни зовнішньополітичного вектору нашої держави", - пояснив Дублик.

Окремо він розповів, що старт цих подій заплановано на 15 листопада із акції банківських вкладників, а 17 листопада основний акцент протестних акцій зміщуватиметься на питання підвищення тарифів.

"Протест має перерости в блокування урядових структур, розширення претензій та вимог до влади… За задумом російських кураторів, акціями протесту збираються створити видимість масової підтримки, зокрема, вже розгорнута активна агітація в соціальних мережах, яку активно російські спецслужби використовують на теренах нашої держави", - зауважив Дублик, додавши, що також заплановані масові безлади.

Нагадаємо, раніше українські хакери "КіберХунта", заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.

Також вони виклали "план дій" щодо дестабілізації ситуації на Закарпатті та надання регіону федерального статусу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції