Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Працівники "Дніпроазоту" пікетували Кабмін і нагадали про прийдешні проблеми з водою

Якщо ситуація не вирішиться, вже незабаром українці в містах відчують дефіцит рідини в кранах.

Українці найближчим часом можуть залишитись без питної води, бо на водоканалах закінчуються запаси хлору, яким знезаражують воду. Вже три тижні "Дніпроазот", єдине підприємство, що виробляє рідкий хлор, зупинив виробництво речовини через зависоку ціну на газ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сьогодні майже дві тисячі робітників приїхали у столицю і вимагали під стінами Кабміну знизити вартість газу для підприємства та відновити виробництво важливих хімічних речовин, зокрема рідкого хлору. Учасники акції скандували "Азоту – роботу" і стукали касками об бруківку. Свої вимоги у письмовому вигляді протестувальники передали представнику Кабміну.

ВідеоУкраїнці можуть залишитись без питної води через ціну на газ

На водоканалах закінчуються запаси хлору, яким знезаражують воду. Вже три тижні єдине підприємство, що виробляє рідкий хлор - "ДніпроАзот" зупинив виробництво речовини через зависоку ціну на газ. Сьогодні робітники приїхали у столицю і вимагали під Кабміном знизити вартість газу для підприємства та відновити виробництво важливих хімічних речовин.

Українці можуть залишитись без питної води через ціну на газ

"Ми хочемо працювати, ми хочемо годувати родини, ми хочемо жити у себе в країні. У мене дитини семи років, ми не можемо зібратися в школу – за що зібратися?", - обурений працівник підприємства Ілля Судніцин. "Останнє підприємство, котре виробляло хімічні добрива, компоненти для вибухівки, котра сьогодні потрібна на фронті та найголовніше – хлор для очищення води", - пояснив голова Соцпартії Ілля Ківа.

Як повідомлялося, на початку наступного тижня в деяких регіонах та містах України може бути значно обмежене, а в деяких населених пунктах і повністю припинене постачання питної води. Це пов'язано з тим, що її просто немає чим знезаражувати – єдиний вітчизняний виробник рідкого хлору призупинив його виробництво. Склади єдиного в Україні виробника рідкого хлору порожні – підприємство повністю зупинилося ще 16 червня через різке підвищення тарифів на природний газ. "Нафтогаз України" підняв ціни на природний газ, котрий є основною сировиною для нашого підприємства. На жаль, економіка показує просто немислимі збитки та неможливість подальшої роботи підприємства", - пояснив комерційний директор "Дніпроазота" Андрій Пустовой.

Залиште свій коментар

Вибір редакції