Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Правий сектор" спростовує причетність до розгрому ромського табору під Тернополем

Націоналісти запевняють, що їх людей серед нападників не було.

Група осіб, яку затримали поліцейські за наслідками подій у таборі ромів біля Тернополя, не мала при собі знарядь, якими здійснювався дебош у таборі. Копи зустріли 12 молодиків за півтора кілометри від місця подій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

При них не було виявлено ні масок, ні биток, ні зброї. Правоохоронцям парубки пояснили, що просто займаються спортом – бігають. Пізніше у відділку поліції з'ясували, що усі вони із Тернополя і серед них є кілька неповнолітніх.  У мережі з’явилася інформація, що кілька осіб із їх числа належать до "Правого сектору".   

ВідеоСеред нападників на табір ромів на Тернопільщині можуть бути члени "Правого сектору"

Поліцейські зустріли 12 молодиків за півтора кілометри від табору. Парубки пояснили, що займаються спортом. При них не було виявлено ні масок, ні биток, ні зброї. В Інтернеті з'явилася інформація, що кілька юнаків є членами "Правого сектору". Але самі керівники місцевого осередку організації заперечують будь-яку причетність їхніх членів до нападу на ромський табір. Слідство триває. 

Серед нападників на табір ромів на Тернопільщині можуть бути члени "Правого сектору"

Керівники ж місцевого осередку цієї організації заперечують будь-яку причетність їхніх членів до нападу на ромський табір. Слідство в цій справі триває, а самі роми вже повернулися на Закарпаття.

Як уже повідомлялося, неподалік Тернополя у селищі Велика Березовиця невідомі напали на табір ромів, спаливши їхні намети та намагаючись побити людей. Поліція затримала дюжину нападників і встановила їх особи, після чого відпустила по домівках. Усім загрожує відповідальність за статтею про хуліганство із застосуванням зброї. 

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Вибір редакції