Президент призначив нового командувача ООС: що відомо про генерала Олександра Павлюка

Президент призначив нового командувача ООС: що відомо про генерала Олександра Павлюка

Фото: Новинарня

Разом з 24-ю бригадою Павлюк брав участь у боях та спецопераціях на Сході України.

Новим командувачем Операції об’єднаних сил замість Володимира Кравченка став генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Відповідне рішення ухвалив президент Володимир Зеленський сьогодні, 28 липня.

Олександр Павлюк — командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Народився він у 1970 році в місті Новоград-Волинський на Житомирщині. У 1991 році Павлюк закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище. Розпочав свою віськову кар’єру новий командувач ООС ще в радянській армії. У серпні 1991 року був відправлений до Німеччини, де служив до 1993 року на посаді командира танкового взводу в Хіллерслебені поблизу Магдебурга.

Не дочекавшись рік до остаточного виведення російський військ з Німеччини, яке відбулося у 1994-му, Павлюк вирішує повернутися на Батьківщину.

Від 1993-го до 2006 року служив у рідному Новограді-Волинському. Був командиром танкової роти,  заступником начальника штабу танкового полку, командиром танкового батальйону, заступником командира бригади.

Від липня 2006-го до березня 2007 року Павлюк був командиром українських миротворців у Косово. Згодом повернувся до Новограда, де продовжував рухатися кар’єрною драбиною.

2014-й рік він зустрів на посаді командира 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького у м. Яворів Львівської області. Навесні 2014 року його бригаду передислокували на Сумщину, адже була загроза військового вторгнення РФ на Київ.

Павлюк разом зі своїми підлеглими брав участь у боях та спецопераціях на Сході України. 24-у бригаду він очолював до 2015 року. Був командувачем військ Оперативного командування "Захід" від 2017-го до 2020 року.

Нагадаємо, що новим головнокомандувачем Збройних сил України замість Руслана Хомчака став генерал-майор Валерій Залужний.

Новини України: Зеленський відправив головнокомандувача ЗСУ Хомчака у відставку

Новини України: Зеленський відправив головнокомандувача ЗСУ Хомчака у відставку

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація