Прикордонники не впустили до України двох російських акторів

Прикордонники не впустили до України двох російських акторів

Фото: УНІАН

Актори незаконно відвідували анексований Крим.

В Україну не впустили двох російських акторів, які незаконно відвідували окупований Крим, повідомляє Державна прикордонна служба.

Одного з них, який прилетів рейсом з білоруського Мінська, виявили в аеропорту "Бориспіль". Інший прилетів на територію України через одеський аеропорт. За перебування у Криму, всупереч українському законодавству, їм обмежили в'їзд в країну на три роки.

Від початку нинішнього року прикордонники зафіксували більше тисячі фактів порушення порядку в’їзду до тимчасово окупованих територій чи виїзду з них. "Всього виокремили більше 3 тисяч таких громадян, а інформація про них акумулюється і використовується, як додаткова, під час здійснення прикордонного контролю та прийняття правового рішення", - йдеться у повідомленні.

За три місяці 2019 року в Держприкордонслужбі склали 800 адмінпротоколів. За це правопорушення 310 іноземцям відмовили у перетинанні державного кордону, 240 – заборонили в’їзд, зокрема, 35 іноземним діячам культури та мистецтва.

Як повідомлялося раніше, в Україну не пустили італійського журналіста державної телерадіокомпанії RAI Марка Іннаро. Він живе у Москві та працює власним кореспондентом каналу RAI, а в Україну летів, аби висвітлювати президентські вибори. Крім того, авіакомпанія Wizz Air не пропустила на літак сполученням Рига-Київ російських журналістів, які мали квитки до Києва. Олексій Семенов і Денис Камалягін мали взяти участь у презентації книги "Росія та Україна. Дні затемнення", співавторами якої вони є. Загалом протягом перших місяців 2019 року відмовила у в’їзді на територію країни більш ніж двом тисячам громадян Російської Федерації.

Прикордонники встановлять додаткові пости на час виборів

Прикордонники встановлять додаткові пости на час виборів

Повʼязані теми:

Наступна публікація