Прочанка Аделаджі розповіла, як у церкві "промивають мізки"

Прочанка Аделаджі розповіла, як у церкві "промивають мізки"

До міліції надійшла перша скарга ошуканої вкладниці вже на новий проект скандального пастора.

Новий проект скандального "Посольства Божого" пастора Сандея Аделаджі - так званий Ісусленд - називають черговою грандіозною аферою. Одна з колишніх прочанок церкви розповіла, як її ошукали на дві тисячі гривень так, що вона не встигла навіть схаменутися. І вона вже написала заяву до міліції.

Вперше жінка на ім'я Юлія потрапила до "Посольства" навесні цього року. "Йшла туди більше з цікавості", - зізналася вона журналістам програми Гроші.

"Чи справді є якісь впливи на психіку людини, я сказати не можу, бо не спеціаліст, але, скоріш за все, так воно і є", - зараз визнає Юлія.

На телекамеру вона розповіла, що не встигла схаменутися, як на заклики пастора Сандея віддала тисячу гривень.

"Там зі сцени у присутності Сандея Аделажі невідома жінка робила пропозиції, щоб люди вкладали гроші, оскільки Аделаджа збирає кошти на побудову Ісусленду", - пригадує вона, як все відбувалося.

Юлія повірила і віддала тисячу гривень. Але на цьому її переконувати не зупинилися. "Після жінки, яка усіляко агітувала вкладати гроші, цю ідею підхопив сам Сандей Аделаджа, і він теж зі сцени розповідав, який це чудовий проект, і як гарно вкладати у нього кошти… І я знову вклала гроші – тисячу гривень", - розповіла вона.

З тими, у кого немає грошей, за словами Юлії, в церкві прокручують хитрий трюк.

"Розповідали, якщо у вас немає грошей, ви маєте підійти до урни і зробити рукою вигляд, що вкидаєте гроші, при цьому подумки звертаючись до Бога, що ви неповноцінний, тому що у вас немає грошей, і просити у Бога, щоб наступного разу ви могли їх вкинути", - поділилася ошукана жінка.

Незабаром після цього у Юлії все-таки відкрилися очі: "Коли я запитала у жінки, котра знаходилася поруч, де місцезнаходження Ісусленду, куди ми всі вкладаємо кошти... вона відповіла що нічого не знає, але гроші віддала - це викликало у мене певну підозру".

Вона вирішила поцікавитися, чи є насправді такий інвест-проект. Але про нього не чули ані будівельники, ані чиновники. Тепер Юлія склала заяву і просить притягнути Аделаджу до кримінальної відповідальності за шахрайство.

Нагадаємо, його минулий проект – King's Capital – також завершився порушенням справи. Тоді духовний лідер настійно рекомендує пастві закладати свої квартири і нести гроші в King's Capital. В результаті вкладники лишилися мільйонів гривень, ошукані були тисячі людей.

Відео Прихожанка церкви Аделаджі подала на нього до суду

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів