Прогноз погоди на 12 травня: в Україні місцями будуть грози, температура - до +24

Прогноз погоди на 12 травня: в Україні місцями будуть грози, температура - до +24

Синоптики обіцяють мінливу хмарність.

Сьогодні, 12 травня в Україні буде тепло, але місцями - дощі з грозами.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

Синоптики обіцяють мінливу хмарність. Дощитиме, а також будуть грози на Лівобережжі, у південних областях та Карпатах. На решті території - без опадів.  Вітер переважно східний, 5-10 м/с.

Вдень в Україні обіцяють 13-18 градусів тепла. На півночі та в центрі буде до 17 градусів тепла. У південних та східних регіонах стовпчики термометрі покажуть +14-17 градусів. Найтепліше буде на заходіповітря прогріється до 24 градусів вище нуля. 

Укргідрометцентр

У Києві 12 травня буде хмарно з проясненнями. Синоптики обіцяють без опадів. Швидкість вітру східного становитиме 5-10 м/с. Температура становитиме близько 16 градусів тепла.

Як повідомлялося, травень в Україні буде теплим: середня місячна температура повітря становитиме 15-18 градусів тепла. Синоптики повідомляють, що в горах буде прохолодніше. Стовпчики термометрів покажуть від 11 до 25 градусів тепла. Ці показники на 1-1,5 градусів вище, ніж середні багаторічні значення. Абсолютний мінімум температури: повітря становить 0-6 градусів морозу. Абсолютний максимум температури повітря це +31-37 градусів.

Метеозалежність: яка погода чекає на українців цього тижня

Метеозалежність: яка погода чекає на українців цього тижня