Синоптики розповіли, якою буде погода у травні

Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Синоптики розповіли, якою буде погода у травні

Фото: УНІАН

Середня місячна температура повітря становитиме 15-18 градусів тепла.

Травень в Україні буде теплим: середня місячна температура повітря становитиме 15-18 градусів тепла.

Про це йдеться в прогнозі Укргідрометцентру.

Синоптики повідомляють, що в горах буде прохолодніше. Стовпчики термометрів покажуть від 11 до 25 градусів тепла. Ці показники на 1-1,5 градусів вище, ніж середні багаторічні значення.

Абсолютний мінімум температури повітря становить 0-6 градусів морозу, в Карпатах та на північному сході до 7-10 градусів морозу, на узбережжі морів місцями 0-3 градусів тепла. Заморозки будуть у першій половині місяці. Утім, у другій - можливі на півночі, центрі, сході та в Карпатах.

Абсолютний максимум температури повітря, а це +31-37 градусів. На півдні Одеської області, у Луганській області та в Криму - до 38-39 градусів вище нуля.  

"Стійкий перехід середньої добової температури повітря через 15 градусів тепла у бік підвищення, що є кліматичним показником початку літа, відбувається переважно у другій (на Закарпатті та півдні - у першій) декаді травня", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, погода Україні у квітні 2021 року була приблизно такою ж, як і у попередні роки - у межах середніх багаторічних значень. Погода була досить мінливою - похолодання чергувалися з потепліннями, а у період похолодань вночі були заморозки та навіть сніг.

Метеозалежність: коли до України прийде весняне тепло

Метеозалежність: коли до України прийде весняне тепло

 

Наступна публікація