Прокуратура Криму взялася за співробітників Coca-Cola і Pepsico

Через скандал навколо мапи Росії відкрили кримінальне провадження.

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала слідство щодо дій співробітників Coca-Сola і Рерѕісо.

Кримінальне провадження спричинила поява на початку січня брошур компаній із картами, на яких Крим було зображено у складі Росії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Георгій Логвинський, посилаючись на прокуратуру АР Крим.

"Посадові особи "Кока-кола" і "Пепсі" таки можуть сісти у в'язницю. Прокуратура АР Крим почала кримінальне провадження за ч.1 ст. 364-1 Кримінального кодексу України. Сьогодні отримав офіційну відповідь прокуратури Автономної Республіки Крим про те, що 11.01.2016 року розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.364-1 КК України", - написав на своїй сторінці Логвинський.

відповідь прокуратури АР Крим
Facebook/Георгій Логвінський
У прокуратурі відповіли на заяву

У своєму листі-відповіді кримська прокуратура підтвердила, що посадові особи компаній "зловживали своїми повноваженнями, що завдало істотної шкоди інтересам держави Україна".

Должностные лица "Кока-кола" и "Пепси" таки могут сесть в тюрьму. Прокуратура АР Крым начала уголовное производство по ч...

Опубликовано Георгием Логвинским 20 января 2016 г.

Нагадаємо, що на свята Coca-Cola і Pepsico (виробник напою Рерѕі) на своїх сайтах та пабліках у соціальних мережах опублікували карту Росії, до складу якої домалювали Крим.

Такі дії викликали хвилю обурення та заклики українців масово бойкотувати компанії. Однак, пізніше 6 січня представники компанії Coca Cola принесли офіційні вибачення перед Україною за карту, де Росія була зображена з окупованим Кримом. 

У тексті офіційного листа йдеться про те, що карту намалювало незалежне рекламне агентство без погодження з Coca Cola, проте компанія бере на себе всю відповідальність за цей акт. Наголошується, що компанія негайно видалила згадану публікацію, як тільки отримала інформацію про цю ситуацію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: