Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура обшукала міськраду Черкас через розтрату і самоправство

Слідчі розслідують одразу кілька кримінальних правопорушень, пов’язаних із чиновниками.

Правоохоронці здійснили обшук у приміщеннях Черкаської міської ради. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

ВідеоУ Миколаєві одночасно тривають обшуки в депутатів, адвокатів та підприємців

За її даними, регіональні слідчі підозрюють тамтешніх службових осіб в низці порушень закону. Зокрема, йдеться про частину 4 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), частину 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) і статтю 356 (самоправство) Кримінального кодексу України. «Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів під час закупівлі товарів та послуг за бюджетні кошти, надання службовими особами Черкаської міської ради незаконних дозволів на будівництво багатоповерхових будинків та самовільного здійснення приватними підприємствами будівельних робіт, що завдало значної шкоди державним інтересам», - уточнюється в повідомленні ГПУ.

Обшуки були проведені в департаменті архітектури, містобудування та інспектування, а також департаменті житлово-комунального комплексу, на об’єктах будівництва та в приватних підприємствах. Слідчі дії виконували працівники поліції з головного обласного управління та департаменту захисту економіки, вилучено фінансово-господарську документацію, будівельну техніку тощо.

Як повідомлялося 5 жовтня, Генпрокуратура та СБУ проводять обшуки в приміщенні департаменту комунальної власності Одеської міської ради. За даними ЗМІ, силовики вилучають документацію, що стосується продажу низки об'єктів комунальної власності, яка, на думку слідчих, відбувалась незаконно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції