Путін назвав дату настання "світлого майбутнього" для Криму

Другу чергу енергомосту планують запустити в перший день травня.

Кримчанам доведеться терпіти дефіцит електроенергії до травня. До цього їх закликав президент РФ Володимир Путін, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Російський лідер пообіцяв, що другу чергу енергомосту на анексований півострів запустять 1 травня. Тоді як першу лінію очільник Кремля особисто запустив ще у грудні.

Нині світло кримчанам вимикають лише на вісім годин на добу. Про це заявив самопроголошений прем'єр Криму Сергій Аксьонов.

Енергоблокада Криму почалася 21 листопада, коли невідомі підірвали опори ліній електропередач, що постачали струм з України. Через відсутність електроенергії на півострові запровадили надзвичайний стан. Через це Новий рік кожен четвертий житель Криму зустрічав у темряві. Загалом півострову бракує близько третини від щоденної потреби в електроенергії.

Путін закликав кримчан ще трохи потерпіти нестачу електроенергії

Російський президент пообіцяв, що другу чергу енергомосту на анексований півострів запустять першого травня. Тоді як першу лінію очільник Кремля особисто запустив ще у грудні. Нині світло кримчанам вимикають лише на вісім годин на добу - про це заявив самопроголошений прем'єр Криму Сергій Аксьонов. Енергоблокада Криму почалася 21 листопада, коли невідомі підірвали опори ліній електропередач, що постачали струм з України. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: