Рада на засіданні 13 листопада насамперед розгляне закони про ринок землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парламентарі розпочнуть засідання з земельного питанняю

Верховна рада України засідання 13 листопада розпочне з розгляду законів про відкриття ринку землі.

Про це йдеться в опублікованому на сайті ВР порядку денному.

Парламентарі насамперед візьмуться за Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення №2178. Потім розглянуть законопроєкт № 2194  та 2195 Проєкт Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.

Зазначимо, президент України Володимир Зеленський записав відео до українців, в якому розповів про земельну реформу - до законопроєкту внесуть правки, за якими продавати і купувати землю зможуть лише українці. Чи мають на це право іноземці, має вирішити референдум.

Раніше в Офісі президента розповіли, що Україні планують скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення та запустити ринок сільгоспземель та додали, що це може прискорити економічне зростання країни на 0,5-3% .

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на україно-турецькому бізнес-форумі заявив, що земельну реформу в Україні проведуть до кінця 2019 року, а ринок сільськогосподарських земель має запрацювати вже з наступного 2020 року.

10 жовтня група народних депутатів від "Слуги народу", серед яких і голова парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський, зареєстрували у Верховній Раді оновлений законопроєкт щодо відкриття ринку землі в Україні.

Відео Рада розгляне законопроєкти, що дозволять продаж сільгоспземель

Проти створення ринку землі виступають кілька депутатських фракцій та груп. Противники ідеї лякають транснаціональними монстрами, що миттєво скуплять українські чорноземи. У монобільшості продовжують переговори, аби збільшити в залі кількість прихильників земельної реформи.  

Рада розгляне законопроєкти, що дозволять продаж сільгоспземель

Залиште свій коментар

Вибір редакції