Регіонали вже хочуть віддалити Україну в часі від Росії

Регіонали вже хочуть віддалити Україну в часі від Росії

Вадим Колесніченко / Фото: Фокус

Колесніченко визнав помилкою відмову від зимового часу.

Депутат Верховної Ради, член фракції Партії Регіонів Вадим Колесніченко пропонує парламенту перейти на зимовий час. Про це йдеться в проекті постанови "Про встановлення порядку обчислення часу на території України", зареєстрованому в Раді 13 жовтня

Проектом пропонується встановити, що на території Україні діє час другого часового поясу міжнародної системи часових поясів протягом всього календарного року без переводу годин на зимовий і літній час.

При цьому пропонується для приведення чинного часу на території України відповідно до другого часового поясу після прийняття цієї постанови перевести один раз годинник на одну годину назад.

Також пропонується визнати таким, що втратила чинність, постанову Ради від 20 вересня, яким вона відмінила переведення годинників на зимовий час.

Колесніченко заявив, що скасування парламентом переходу на зимовий час, на його думку, було помилковим рішенням, яке поставило в складну ситуацію жителів Західної України.

Нагадаємо, 20 вересня Рада прийняла постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України".

Даною постановою Рада скасувала перехід на "зимовий час".

Згодом Віктор Балога запропонував перейти на зимовий час у 2011 році, а в 2012 - уже не переходити на літній час. 

У той же час глава правління Української біржі Олег Ткаченко зазначив, що відмова від переходу на зимовий час завдасть шкоди біржовій торгівлі в Україні.

На Львівщині заявили про намір перейти на "власний час", якщо Рада не скасує постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України".

Ужгородська міська рада Закарпатської області ухвалила рішення, згідно з яким місто перейде на зимовий час, всупереч рішенню парламенту країни не переводити більше стрілки годинника.

Ще 5 жовтня регіонал Олександр Єфремов, голова найбільшої фракції у Раді запевняв, що парламент не стане переглядати рішення щодо скасування переходу на зимовий час.

Читайте також:

Ужгород перейде на зимовий час

Влада роздумує над поверненням Україні зимового часу

Україна слідом за Росією скасує перехід на зимовий час

Україна досі не підраховувала, чи варто переходити на літній час 

Україна назавжди лишиться в літньому часі

Повʼязані теми:

Наступна публікація