Балога хоче по-своєму переводити стрілки

Міністр МНС Віктор Балога просить голову Верховної Ради Володимира Литвина ініціювати перегляд ухваленого парламентом рішення про скасування переходу на зимовий час.

Міністр МНС Віктор Балога засумнівався у правильності скасування переходу на зимовий час.

Балога попросив голову Верховної Ради Володимира Литвина ініціювати перегляд ухваленого парламентом рішення про скасування переходу на зимовий час. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МНС.

За словами Балоги, на сьогодішній день надходять численні звернення громадян, зокрема медичних фахівців, метеорологів та учителів, в яких зазначається, що рішення про скасування переходу на зимовий час ухвалене без належного урахування пропозицій фахівців та громадської думки.

У повідомленні також звертається увага на те, що переважна більшість фахівців схиляється до відмови від практики часових змін. Це варто зробити через перехід саме на "зимовий" час, скасувавши "літній", зазначив міністр МНС.

Балога вважає, що рішення про встановлення часу другого часового пояса з додаванням однієї години негативно вплине на життєдіяльність значної частини українців.

Раніше глава правління Української біржі Олег Ткаченко зазначив, що відмова від переходу на зимовий час завдасть шкоди біржовій торгівлі в Україні.

На Львівщині заявили про намір перейти на "власний час", якщо Рада не скасує постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України".

Бютівець Сергій Терьохін 21 вересня зареєстрував у парламенті законопроект "Про застосування тимчасових поясів на географічній території Україні", в якому пропонує повернути перехід на зимовий час.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада ухвалила постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України" і Україна тепер назавжди лишиться у літньому часі.

Читайте також:

Мєдвєдєв остаточно скасував зимовий час в Росії

Україна слідом за Росією скасує перехід на зимовий час

Україна досі не підраховувала, чи варто переходити на літній час 

Україна назавжди лишиться в літньому часі

ВідеоБалога хоче по-своєму переводити стрілки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: