Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія блокує радіосигнал в окупованому Криму

Росія блокує радіосигнал в окупованому Криму

На частотах деяких українських радіостанцій працюють російські.

В окупованому Криму Росія блокує український радіосигнал. Він відсутній у щонайменше десяти населених пунктах півострова.

Такі дані наводить Кримська правозахисна група, яка провела моніторинг.

Сигнал частково заблокований у дев'яти населених пунктах. У населених пунктах Ішунь, Воїнка, Завіт-Ленінський, Червоноармійське чути тільки по одній українській радіостанції.
У Вишнівці, Новоолександрівка, Істочному і Зеленої Ниві - по дві станції, а в Передмостові - шість українських радіостанцій.

Сигнал кількох радіостанції можна "зловити" поблизу пунктів пропуску "Чонгар" і "Чаплинка" на адмінкордоні анексованого Криму з Херсонщиною. Зокрема "Українське радіо", "Промінь", "Армія FM". 

Крім того, на частотах деяких українських радіостанцій працюють російські.

"Російська влада блокує українське FM-радіомовлення на півострові, незаконно захопивши українські радіочастоти і практично позбавивши громадян України доступу до інформації незалежних українських радіостанцій", - йдеться у повідомленні. Зауважимо, що блокування радіосигналів засуджено Міжнародною конвенцією електрозв'язку в 1947 році та Генеральною Асамблеєю ООН у 1950 році.

Як повідомлялося, Російська Федерація під час засідання у Європейському суді з прав людини змінила офіційну позицію щодо дати, від якої вона окупувала кримський півострів (раніше РФ заявляла, що контроль над Кримом отримала 21 березня 2014 року - прим.ред.). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції