В анексованому Криму блокують сигнал українських радіостанцій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правозахисна організація провела моніторинг на анексованому півострові.

Російські окупанти глушать сигнал семи українських радіостанцій на території анексованого Криму.

Такі дані, після досліджень в березні-квітні, оприлюднила Кримська правозахисна група.

 Росія перешкоджає транслюванню українських радіостанції у двох десятках населених пунктах на півночі півострову.

Спостерігачі тестували частоти українських радіостанцій, які мають дозвіл на мовлення на території Північного Криму: Армія FM, Радіо Крим.Реалії, Радіо НВ, UA Радіо "Промінь", Meydan FM, Перець FM, Стильне та UA: Радіо "Культура".

Моніторинг провели у 20 населених пунктах окупованого Криму, які розташовані поблизу пункту пропуску "Чаплинка". Зокрема, моніторинг був проведений у Надеждино, Красноармійському, Вишнівці, Кріпкому, Танковому, Пролетарці та Красноперекопську.

радіостанції в Криму
Кримська правозахисна група

"Виходячи з результатів моніторингу, можна зробити висновок, що останнім часом окупаційна влада Криму спеціально глушить сигнал українських мовників в тому числі шляхом увімкнення російських радіостанцій на тих самих частотах", - йдеться в повідомленні організації.

Зазначимо, від початку анексії Криму лише 249 дітей на півострові продовжують навчатися українською мовою, тоді як 2014 року таки було понад 12 тисяч. Зазначається, що 2017 року Міжнародний суд ООН виніс постанову у справі України проти Росії та зобов’язав РФ забезпечити доступ школярів до навчання українською мовою та скасувати заборону на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Відео В окупованому Криму розбили пам'ятник загиблим на війні кримським татарам

Це сталось у селі Орлівка, неподалік Севастополя. Понад півсотні кримців із цього села загинули на фронті. Однак на пам'ятній плиті, встановленій у 60-ті, досі було лише шість слов'янських імен. Кримські татари оновили пам'ятник своїм коштом. Поруч встановили плити з іменами 57 кримськотатарських воїнів з Орлівки, але в такому вигляді меморіал простояв всього лиш три дні.

В окупованому Криму розбили пам'ятник загиблим на війні кримським татарам

Залиште свій коментар

Вибір редакції