Росія завершила будівництво залізниці в обхід України

Рух потягів цією ділянкою запустять наприкінці осені.

"Російська залізниця" завершила будівельно-монтажні роботи на залізничному обході України.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"ВАТ "Російська залізниця" завершило будівельно-монтажні роботи на новій залізничній лінії Журавка-Міллерово і приступило до пуско-налагоджувальних робіт та тестової експлуатації окремих ділянок магістралі", - повідомляє компанія.

Пробний потяг, що складається з локомотива і декількох вантажних вагонів, вже пройшов по ділянці від станції Журавка до станції Боченково протяжністю 122 км.

Тим часом роботи з підготовки інших ділянок лінії до запуску перебувають на завершальній стадії.

"Остаточне введення в експлуатацію та відкриття руху пасажирських поїздів на лінії планується до кінця осені 2017 року",- кажуть у прес-службі.

Нова залізниця довжиною 137 км проходить територією Воронезької та Ростовської областей. На маршруті побудовано 7 нових залізничних станцій. Згідно із повідомленням, магістраль стане частиною швидкісного залізничного ходу, що з'єднує Центральну Росію з Чорноморським узбережжям. 

Метою проекту є розвиток залізничної інфраструктури в напрямі "Центр - Південь", збільшення її пропускної здатності, забезпечення транспортної безпеки вантажних і пасажирських перевезень, минаючи територію України.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Росія запустила залізницю, яка побудована в Ростовській та Воронезькій областях в обхід території України. Про це "Интерфаксу" повідомило інформоване джерело.

"Робочий рух на ділянці Журавка - Міллерово відкрито. Таким чином, можна сказати, що почалася експлуатація цієї двошляхової електрифікованої залізниці, яка будувалася в обхід сусідньої України", - сказав співрозмовник агентства. 

Раніше міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що ця ділянка залізниці забезпечить Росії "незалежність від проходження кордону сусідньої України". 

Залиште свій коментар