Росія завершила будівництво залізниці в обхід України

Рух потягів цією ділянкою запустять наприкінці осені.

"Російська залізниця" завершила будівельно-монтажні роботи на залізничному обході України.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"ВАТ "Російська залізниця" завершило будівельно-монтажні роботи на новій залізничній лінії Журавка-Міллерово і приступило до пуско-налагоджувальних робіт та тестової експлуатації окремих ділянок магістралі", - повідомляє компанія.

Пробний потяг, що складається з локомотива і декількох вантажних вагонів, вже пройшов по ділянці від станції Журавка до станції Боченково протяжністю 122 км.

Тим часом роботи з підготовки інших ділянок лінії до запуску перебувають на завершальній стадії.

"Остаточне введення в експлуатацію та відкриття руху пасажирських поїздів на лінії планується до кінця осені 2017 року",- кажуть у прес-службі.

Нова залізниця довжиною 137 км проходить територією Воронезької та Ростовської областей. На маршруті побудовано 7 нових залізничних станцій. Згідно із повідомленням, магістраль стане частиною швидкісного залізничного ходу, що з'єднує Центральну Росію з Чорноморським узбережжям. 

Метою проекту є розвиток залізничної інфраструктури в напрямі "Центр - Південь", збільшення її пропускної здатності, забезпечення транспортної безпеки вантажних і пасажирських перевезень, минаючи територію України.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Росія запустила залізницю, яка побудована в Ростовській та Воронезькій областях в обхід території України. Про це "Интерфаксу" повідомило інформоване джерело.

"Робочий рух на ділянці Журавка - Міллерово відкрито. Таким чином, можна сказати, що почалася експлуатація цієї двошляхової електрифікованої залізниці, яка будувалася в обхід сусідньої України", - сказав співрозмовник агентства. 

Раніше міністр транспорту РФ Максим Соколов заявив, що ця ділянка залізниці забезпечить Росії "незалежність від проходження кордону сусідньої України". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: