Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ryanair може зайти в Україну вже в січні - Омелян

На завершальному етапі перебувають технічні моменти.

Переговори з лоукост-компанією Ryanair перебувають на завершальному етапі: компанія може прийти на український ринок в січні-лютому 2018 року.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу ZIK.

"З Ryanair ми вже на фінальному етапі переговорів. Я сподіваюсь, що її прихід відбудеться в січні-лютому. Є технічні моменти, які ми завершуємо, але загалом все добре. У нас не було поступок, порівнюючи з тими позиціями, які ми мали минулого року", – зазначив він.

За словами Омеляна, насправді 2017 року переговори з Ryanair проходили дуже легко, але були дуже сильні намагання їх зірвати.

"Мені шкода, що минулого року вони зупинилися, бо українці вже з вересня 2017 року могли абсолютно дешево літати в ЄС як зі Львова, так і з Києва. Я вірю - 2018-й буде роком лоукостів. Я переконаний, що ця та інші компанії будуть літати в та з України, бо це не лише зручно для українця, це зручно для іноземного туриста, який полетить і залишить тут свої гроші", – сказав міністр.

Нагадаємо, у липні 2017 року компанія-лоукостер Ryanair заявила про скасування запланованого приходу на український ринок через невиконання аеропортом Бориспіль угоди, досягнутої між компанією й Міністерством інфраструктури в березні 2017 року. Було скасовано чотири нових маршрути з Києва й сім - зі Львова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції