Ryanair влітку відновить лише половину рейсів з України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відкриття деяких напрямків перенесене на зимовий сезон.

Лоукост-авіакомпанія Ryanair планує влітку відновити лише половину рейсів із України. Деякі напрямки будуть закриті аж до зимового сезону.

Про це пише avianews.

Загалом авіакомпанія від липня планує відновити лише 24 із 47 своїх напрямків з України. Перезапуск ще 17 планується на зимовий сезон. Водночас ще 6 наразі повністю вилучені з продажу.

З Києва Ryanair планує літати до 15 міст із 25, зі Львова – до 3 із 7, з Одеси – до 4 із 7, із Харкова – до 1 із 5 та із Херсона – до 1 із 3.

Майже всі відновлені рейси будуть виконуватися двічі на тиждень. Тричі Ryanair буде літати із Києва до Відня та чотири рази на тиждень – із Києва до Штутгарта.

Нагадаємо, уряд України повернеться до питання відновлення рейсових міжнародних авіаперевезень після 15 червня. Своєю чергою міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що Кабмін затвердив 15 червня як дату початку прийняття і відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Відео Три міжнародні авіакомпанії хочуть відновити рейси з України вже з кінця травня

Відновити рейси з України вже з кінця травня - про таке рішення заявили одразу три міжнародні авіакомпанії. Про це свідчить інформація в системі бронювання на їхніх сайтах. Відтак, чеська та угорська авіалінії планують відновити рейси з великих міст України вже з 24 травня. Ще більше перельотів будуть здійснюватися з червня.  

Три міжнародні авіакомпанії хочуть відновити рейси з України вже з кінця травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції