Саакашвілі заявив про шантаж з боку Порошенка

Саакашвілі заявив про шантаж з боку Порошенка

Фото: Право на владу

Також він згадав Луценка.

Голова виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі розповів про те, як йому погрожував експрезидент України Петро Порошенко.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Тут говорилося, що залишили демократичну систему "попередники". Я добре пам'ятаю цю демократичну систему, коли в кабінеті президента Порошенка він і прокурор Луценко говорили мені особисто, що якщо я не буду мовчати... "Михайло, не ображайся, це політика. Ми і на тебе порушимо справи, і на всіх твоїх"", - розповів Саакашвілі.

За його словами, мова йшла про його соратника з Одеси. Але політики нібито обіцяли закрити провадження, якщо той погодиться на їхні умови.

""Ця справа закриється, як тільки ти зробиш те, що ми хочемо". Я добре пам'ятаю вашу демократію. Людей, яких ви послали, які були більше схожі на бандитів, ніж на правоохоронців. Душили мене то в вертольоті, то в мінівені і так далі. Це вже друге викрадення - я не кажу про перший, коли СБУ мене заарештовувала. Тому давайте про демократію особливо не будемо", - розповів Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі незважаючи на колишні чвари мають добрі стосунки. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація