Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Самогубство Волошина: справу закрито, мотивів не встановлено, питання лишилися

У Миколаєві не вважають вичерпними результати офіційного розслідування.

За рік розслідування обставин загибелі 29-річного керівника аеропорту Миколаєва Владислава Волошина правоохоронці дійшли висновку, що складу злочину та підозрюваних немає. Справу було закрито, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У роботі було п’ять версій суїциду, майже всі стосувалися самогубства через психологічні та побутові проблеми, одна – що бойового льотчика до фатального кроку підштовхнули. Саме цю версію остаточно спростували слідчі. "Призначено посмертну психологічну експертизу, на підставі висновка експерта вони не виявили підстав та доводів, щодо доведення до самогубства Волошина", - пояснив слідчий СУ ГУНП в Миколаївській області Юрій Щербицький.

ВідеоПравоохоронці закрили справу про доведення до самогубства льотчика Волошина

З'явився висновок у справі про смерть директора миколаївського аеропорту. До самогубства льотчика Владислава Волошина ніхто не доводив. Принаймні, так встановило слідство. Провадження за фактом цієї смерті офіційно закрили. 29-річний Владислав Волошин застрелився в себе вдома рік тому. 

Правоохоронці закрили справу про доведення до самогубства льотчика Волошина

Волошин мав 33 бойових вильоти, а СУ-25, який він вів, збили бойовики. Пілот урятувався і дійшов з окупованої території до своїх. Одержав орден за мужність та звання народний герой України. "Дякую Богу, що залишив мене живим", - говорив на нагородженні луганчанин. У 2017 році керівник Миколаївщини призначив Волошина заступником директора аеропорту. 18 березня наступного року Владислав вкоротив собі віку, поціливши з пістолета в серце у своїй квартирі, коли вдома були дружина і діти.

Колеги Владислава тоді одразу заявили, що Волошин вкоротив собі віку, бо не витримав тиску. "Йому надходили дзвінки, він мені про це говорив, що його змушують щось підписати, що він не хотів підписувати, і це тривало останній тиждень. Дзвінки – облдержадміністрація", - каже колишня колега Аліна Коротич. Мова йде про акти виконаних робіт з реконструкції аеровокзалу. "Будівництво незаконне, ці роботи виконувалися не в межах публічної закупівлі, не було тендеру", - пояснив колишній колега Антон Колесниченко. Тоді в облдержадміністрації спростували всі обвинувачення. "Ніякого тиску не було", - переконував заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи.

Зараз колеги Волошина вже не працюють в аеропорту, а з журналістами на камеру говорити не хочуть – мовляв, усе розповіли слідству. Чому правоохоронці зробили висновки лише на підставі психологічної експертизи, а не врахували їхніх свідчень – не розуміють. Те ж кажуть і місцеві журналісти. "Наскільки я знаю, там опитувався психолог військової частини, а це чотири роки тому, грубо кажучи, коли він ще служив. Що могла дати ця інформація на сьогоднішній день – не зрозуміло", - каже журналіст-розслідувач Андрій Лохматов.

Водночас відомо, що перед смертю Волошин вчився на льотчика цивільної авіації і вже літав. Психічно неврівноважену людину до цього б не допустили. "Щоби допустити людину навіть до учбових польотів, треба якраз пройти всю цю психологічну експертизу. І якщо він літав – значить, він її пройшов. І це було якраз за місяць-два до смерті. Тому питання залишається відкритим", - каже Лохматов. На запитання, що стало причиною суїциду, слідство відповіді так і не дало.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції