Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
САП готова направити до антикорупційного суду понад 200 справ - Холодницький

ВАСУ запрацює через місяць.

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що САП готова направити до Вищого антикорупційного суду, який запрацює через місяць,  208 кримінальних проваджень.

Про це під час брифінгу повідомив Назар Холодницький.

За його словами, це кримінальні провадження з усієї України. Крім того, до кінця нинішнього місяця САП передасть до суду ще з десяток справ. "В Антикорупційного суду роботи буде достатньо. Ми, прокурори, як ніхто, очікуємо запуску роботи Антикорупційного суду і винесення вироків", - сказав Холодницький.

Нагадаємо, 2 серпня 2018 року п'ятий президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається встановлення організаційної складової створення Антикорупційного суду. Перед тим, 12 липня, Верховна Рада внесла зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням Закону України "Про Вищий антикорупційний суд". Також було підтримано поправки до закону про підзвітність апеляцій у корупційних справах, на ухваленні наполягали в Міжнародному валютному фонді.

Головою Вищого антикорупційного суду стала 37-річна суддя з Харкова Олена Танасевич. Її обрали на перших організаційних зборах суду 7 травня.

ВідеоЗа місяць свою роботу розпочне ВАСУ: ТСН перевірила його готовність до роботи

Рівно місяць залишається до початку роботи Вищого антикорупційного суду України. Цей спеціалізований суд покликаний виносити вироки у справі "топ-корупціонерів", тобто коли є підозра у розкраданні в особливо великий масштабах. Близько року парламент лише створював ВАСУ - така абревіатура вищого антикорупційного суду. Ще рік тривали конкурси на суддів. І от цього літа він отримав своє приміщення і там триває косметичний ремонт, щоб уже 5 вересня ВАСУ розпочав свою роботу.  

За місяць свою роботу розпочне ВАСУ: ТСН перевірила його готовність до роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції