Смерть пацієнтки через масаж у Чернігові: нові подробиці 

Дата публікації
Перегляди
6998
Смерть пацієнтки через масаж у Чернігові: нові подробиці 

pixabay.com

Слідство у справі тривало три роки.

Чернігівська окружна прокуратура повідомила про підозру місцевій жительці, чиї дії могли призвести до смерті пацієнтки після масажу. Масажистку підозрюють за статтею про вбивство з необережності. Передбачене нею максимальне покарання - 5 років позбавлення волі.

Правоохоронці не розкривають деталей справи, проте видання "Високий вал" пов'язує історію з публікаціями чернігівських ЗМІ від квітня 2018 року.

Місцеві видання тоді писали, що в лікарні №3 з життя пішла 58-річна співробітниця митниці.

Її родичі звинувачували у смерті масажистку, до якої померла зверталася з проханням зняти дискомфорт у спині після перелому правої руки.

"Після сеансу клієнтка почувалася не дуже добре. Наступного дня, вона, за даними свідків, імовірно, знову відвідала масажистку. Після повернення вже не вставала: у Тетяни відмовили руки і ноги. Невдовзі її шпиталізували", - зазначає видання.

"Під час проведення масажу тіла, жінка долонями обох рук здійснила різкий поворот шийного відділу хребта потерпілої, внаслідок чого спричинила останній тілесні ушкодження у вигляді закритої хребетної спинномозкової травми з ушкодженням спинного мозку в шийному відділі", - говориться у повідомленні прокуратури.

Жінка померла в неврологічному відділенні однієї з лікарень Чернігова.

У прокуратурі додали, що висновки судово-медичної експертизи показали причинно-наслідковий зв'язок між цими ушкодженнями і смертю потерпілої. 

Нагадаємо, що у Харкові пацієнтці, в якої запідозрили злоякісну пухлину, під час операції ампутували праву молочну залозу. Жінка стверджує, що дозволу на це лікарям не давала і медики обіцяли видалити лише невелику частину новоутворення.

Новини світу: в Італії вперше у світі пацієнту встановили імплант замість серця

Новини світу: в Італії вперше у світі пацієнту встановили імплант замість серця
Наступна публікація